Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lánytestvérrel élni egy...

Lánytestvérrel élni egy házban úgy hogy ott lakik a párom is...sokan óva intenek..Szerintetek probléma adódhat a jövőben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 14:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem bízol a csávódban, hogy azt hiszed rámászik a tesódra? Vagy pasi vagy, és aza téveszméd hogy össze fognak rajtad veszni a tyúkok? Egyáltalán a párod, vagy a tesód keveredett oda pluszban?
2022. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Valamilyen probléma biztos lesz.
2022. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%

Soha semmilyen rokoni/baráti kapcsolat vetületében nem szerencsés, ha egy pár egy harmadik emberrel lakik együtt.


A párnak hiányzik a kötetlen intimitás.

A harmadiknak nem hiányoznak a kínos szituációk.

2022. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem a pasim fog rámászni,a lánytestvérem aki viselkedészavaros egy kissé.. Szóval ezért gondolkozom ezen
2022. nov. 13. 14:34
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem ertem minek kene egyutt elni parkent barkivel is.
2022. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%
Két nő mindig konkurál, ha te lány vagy a pasid van veszélyben, ha fiú vagy akkor a csajodat fogja fúrni. Nem biztos, de sanszos.
2022. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

"a lánytestvérem aki viselkedészavaros egy kissé"

. Mondanám elsőre, hogy akkor egyedül se laknék vele, de tekintve, hogy ez olyan apróság, hogy még véletlenül se írtad bele a kérdésbe, ezért én se tulajdonítanék nagy jelentőséget ennek a részletnek.

2022. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Én évtizedek óta lakom a húgommal és a férjével egy házban, úgy, hogy 2 tök egyforma lakásban lakunk emeleten-földszinten. Egy idő után az én férjem is beköltözött.

Nálunk semmi probléma nincs, még úgysem, hogy én egy percet nem dolgozom a kertben, de ezt előre meg is mondtam, még a vásárlás előtt, hogy erre számítsanak.

2022. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Hát ő nagyobb figyelmet fordít arra, hogy az én párom kóstolja meg a süteményt amit ő sütött, mint a sajátja. Családi rendezvény előtt alaphangon 2 óra készülődés, aztán úgy jelenik meg mint akit átplasztikáztak😂
2022. nov. 13. 14:51
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
Vagyis féltékeny vagy rá, értem...
2022. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!