Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lánytestvérrel élni egy...

Lánytestvérrel élni egy házban úgy hogy ott lakik a párom is...sokan óva intenek..Szerintetek probléma adódhat a jövőben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 14:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
Én is hugommal lakom és a barátnömmel és gyerekeimmel hugom balestes volt sokszor én fürdetem de imádom és nem volt köztünk még konfliktus max csak hülye biologus-nak hívom de szeretem
2022. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
35%
De, irigy vagy, nem is kicsit...
2022. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
32#mire vagyok irigy, nem is értem? Azért feltételezed M. Úgy jelent meg H. Atmaszkitozta magát?,😂 ez nem azt jelenti hogy O egy jó nő, a szándék a gáz hogy mindent bevet hogy jól nézzen ki egy semmitmondó családi rendezvényen... Az meg régen rossz, akinek visszaigazolást kell gyűjtögetni
2022. nov. 14. 11:05
 34/41 anonim ***** válasza:
29%
#33 Miért gáz az, ha valaki jól akar kinézni egy családi rendezvényen?
2022. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg féltékeny vagy rá. És félsz hogy elveszi a pasidat. Ha úgy beszélsz róla, meg is érdemelnéd xD
2022. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Nem tudja elvenni a pasimat mert a pasimnak sosem tetszett.

Nem féltékeny vagyok rá csak attól tartottam amikor a vele együttlakáson gondolkoztam H.zavaró lenne e.

Hogy beszélek róla??

Az hogy ő nem tud viselkedni nem az én hibám.A rokonokat is leszolja de a szemükben kedves. Komoly orvosi segítségre szorulna de ezzel sosem akartam megbántani mert jó viszonyban vagyunk

2022. nov. 16. 13:22
 37/41 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert azt mondja a pasid hogy nem tetszik a húgod, nem jelent semmit. Lesz egy veszekedés köztetek és pár órára egyedül maradnak úgy megvigasztalják egymást, hogy leesik az állad. Tanulj más kárából!
2022. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
37#igen, ilyen előfordulhat egy ilyen együttélésnél, de szerencsére a pasim megbízható, azt meg észreveszem ha valaki tetszik neki szóval ettől azért nem tartok 🙂
2022. nov. 16. 15:59
 39/41 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te buta vagy mint a föld. Ott írja a 37-es előtted a példát.

Én is azt hittem, az enyém megbízható, aztán úgy megcsalt, mint a szél. De tegyél egy próbát. Nem is értem, ha ennyire magabiztos vagy, miért itt várod a megerősítést.

2022. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Prekler válasza:
55%

Jó a pasid?

Ha igen oszd meg a húgoddal!

Csakis testvéri szeretetből...

2022. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!