Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreimmel gyerekként egy...

Testvéreimmel gyerekként egy kupacon aludtunk mert csórók voltunk, se külön szoba, se külön ágy. Ma már férjnél vagyok rendezett az életem, van egy gyerekem is?

Figyelt kérdés
Van azonban valami ami évek óta néha előjön. Van hogy éjszaka felriadok, és keresem magam körül pl hugomat vagy az öcsémet. El kell telnie pár másodpercnek mire rájövök hogy hol vagyok hogy a férjem van mellettem és a gyerek a másik szobába. Tényleg nem tart sokáig, de ijesztő hogy hirtelen nem találom őket. Mondjátok nyugodtan hogy dilis vagyok, de nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal? Egyszerűen azt érzem hogy valaki hiányzik a szobából?
2023. okt. 6. 05:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekkori, tudat alatti élmények szinte kitörölhetetlenek.
2023. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus lehet jó lenne.
2023. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, ez mennyire zavar téged. Nem lehet más is a háttérben?

Nálunk külön szoba, külön ágy, mégis együtt alszanak a gyerekek, próbálnám csak meg szétszedni őket. Szerintem téged inkább a régi csóróság bánt, és ezt annak a jeleként tekinted.

2023. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!