Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnál ha a testvéred...

Mit szólnál ha a testvéred ugyanazt a munkát akarná ami neked van?(részletek lent)

Figyelt kérdés
Ezalatt a kérdés alatt most azt értem,hogy volt egy álommunkád és végre elérted a célod és az lehet a munkád, amiről álmodoztál. Erre a testvérednek megtetszik a munkád és úgy dönt, hogy ő is ugyanazt akarná dolgozni, amit te. Ez nem történt meg velem, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan reagálnának erre a helyzetre. Örülnél vagy inkább frusztrált lennél?

jan. 17. 23:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés így már megint egy nagy semmi.

A lényeg nincs benne!

Mi a meló?

Mert, ha bolti eladó mondjuk egy menőbb helyen akkor hajrá!

Ha kutató egy speciális területen, akkor röhej, hacsak nem a terület tudósa pont ő is, mert akkor már rivalizálás.

Most mi találgassunk, sztorizgassunk, te meg nem adsz elég infót.

Biztos te vagy a másik babérjaira törő, itt is sunnyogsz, meg rébuszokban írsz. :D

jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha ezt akarná, én segítenék neki. Be is ajánlanám, amikor plusz ember kell.


Egy barátommal pont ezt tettem két éve, azóta is öröm és boldogság.

jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves 09:55-ös!

Nem szeretnék további információkat leírni, ugyanis a testvérem megtalálhatja a kérdést. Az, hogy nem írtam le pontosan a helyzetet, akkor sem ad elég okot arra, hogy ilyen stílusban oktass ki engem.

jan. 20. 15:29
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A sunnyogás akkor is megvan és érdemleges valaszt nem tudunk adni, mert millió tenyezőtől függ.

Nyílván sérelmezed valamiért, azért kérdezted meg itt.

Tedd fel a kérdést a Ręððiten.

jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A Reddit az tényleg jó ötlet. Egyébként ha érdekelne a szakma amiről beszélek, akkor azt megírhatom privátba.
jan. 20. 19:56
 16/19 A kérdező kommentje:
Mármint igazából a munka.
jan. 20. 19:56
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem Miss Universe lennék vagy a köztársasági elnök, a pápa vagy hasonló, akkor nem zavarna. A fent felsorolt egyedi esetekben viszont igen.😁
jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
12-es vagyok, igazán kedvesen le lettem pontozva, köszi. Valóban kibasszzott haszontalan volt, amit írtam és nem a kérdésre volt válasz :/
jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én nem pontoztam le senkit.
jan. 20. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!