Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek az erőszakos...

Mit tegyek az erőszakos bátyámmal?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok és a bátyám minden áron azt akarja, hogy nála dolgozzak, de nekem nem tetszik az a munka és a fizu is rossz.

Már hetek óta erőszakoskodik és nem érti meg, hogy nem.


febr. 4. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem? A bátyád és ennél jobb munkahelyed aligha lesz
febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
És az miért nem járható út, hogy elmesz hozzá dolgozni, és közben keresel munkát. Pénzed is lesz, a család is békén hagy, és ennél jobb inspiráció nem kell, hogy keress gyorsan jobbat!
febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
31%
Bírom ezt a jobb mint a semmi,jobb mint ez vagy az...na ezért tart itt az országunk ahol tart,mert nektek jobb a 2-300ezres fizu mint a semmi,a közmunkás bér meg jobb mint a segély,stb.
febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyetértek azzal, amit többen is írtak.


Soha nem szabad családtagnak dolgozni.

Kihajtják a beledet, nem úgy, kezelnek, mint más alkalmazottat, és még a végén légy nekik hálás, hogy nála lehetsz rabszolga, mert te egy lúzer vagy, máshol nem állnád, meg a helyed.

Ez a beetető szöveg.

Ha valóban segíteni akarna, segítene munkát keresni!


Több ilyen rokoni "segítséget" tapasztaltam.

Idővel fizut se akart emelni, mert hát neki értsd meg jön a gyerek, tudod az unokaöcséd, neki kell a pénz, te meg végül is csak dolgozol, neked ne legyenek igényeid!


Ráadásul a segített félben kialakul egy megfelelési kényszer, mert ha szrul teljesít, a rokonságban kiderül, hogy béna.

febr. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kólauborkával ***** válasza:
25%

És szüleidnél laksz még? Azért az sem mindegy, hogy mások kárára vagy munkanélküli vagy egyedül magadat nyomorgatod?

Mert én is teljesen ki vagyok öcsémen aki anyum nyakára nem dolgozik, mert neki büdös a munka…

Viszont, ha saját lakásban/albérletben csinálod ezt, akkor senkinek semmi köze hozzá, ellenkezö esetben szerintem is nagyon gáz.

febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!