Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek hozzá, de szerintem tök mindegy az influenszernek, hogy ki kerül a képre. Nyert, ügyes, ha megnyerte, haddd vigye.
2023. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Hát azért én ezt nem gondolom így

Nagyon imidzs romboló szerintem ha kiteszel a saját 200.000-es instádra egy ilyen túlsúllyal rendelkező és magára is igénytelen embert, hogy gratulálok te nyertél.

Az ha te csinálsz vele egy képet az utcán mert felismered az más helyzet úgy miért ne adna egy képet?

De az nem is kerül ki az ő instájára.

2023. aug. 30. 21:20
 3/60 anonim ***** válasza:
92%
A bátyád irigy, hiszen szerencsében is az ellentéted, viszont amit beszóltál neki, az volt az igazán bunkó, szóval joggal p.csázott le téged.
2023. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
91%
jól mondta, azért ez tahóság volt tőled, meg ez a hozzáállás
2023. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a bátyádnak igaza van. Neked nincs.
2023. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
És akkor ezzel azt akarjátok mondani ha ti neves influencerek vagytok akkor akik igényesek magukra és valamilyen szinten adnak a testükre is akkor most az jól nézne ki, hogy vigyorogva kiteszi az instájára ahol akár százezrek is megnézhetik, hogy mit rak ki, hogy egy olyan emberrel vigyorog és gratulál egy képen aki magára igénytelen és látványosan túlsúlyos?
2023. aug. 30. 21:40
 7/60 anonim ***** válasza:
95%
A neves influencer is csak ember. Ha kövér ember nyerné meg, őszintén gratulálnék neki, nem hepciáskodnék.
2023. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
93%
Nem keleltt volna ezt így.
2023. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
De a neves influencernek ezerszer jobban kell figyelnie, hogy miket tesz ki mint egy átlagembernek
2023. aug. 30. 21:46
 10/60 anonim ***** válasza:
94%
Egészségedre.
2023. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!