Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HHC használat utáni érzés?

HHC használat utáni érzés?

Figyelt kérdés
Kedd reggel használtam HHC vape-t és annyira beálltam tőle, hogy volt egy elég komoly bad trip szerűségem, vagyis olyanokat flashelgettem 3 órán keresztül, hogy nem tudtam, hogy álmodok-e vagy sem. És néha 4-5 percenként kapcsoltam, hogy ez nem álom, ez a valóság és nagyon kész vagyok. Ekkor elkapott egy kisebb pánikroham, de ezt tudtam egy idő után kezelni. Miután már kiment egy kicsit a hatása és tudtam magam normálisan kezelni, akkor elkezdtem belázasodni (ezt pontosan nem tudom, hogy ettől van mert már a beállás előtt is kicsit rossz volt a közérzetem) és az egész délutánt meg a másnap reggelt is átaludtam. Na most még a mai napig érzem a "hatását" egy kicsit, nem az az érzés mikor be vagyok állva csak olyan fura, mintha nem lennék teljesen józan. Ez mitől lehet, mikor fog ez elmúlni?
2023. okt. 12. 12:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Ezt már csak beképzeled. El fog múlni nyugi, csak ne görcsölj rajta. (Tapasztalatból beszélek)
2023. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, ilyen nincs, valami mást tolhattál.
2023. okt. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!