Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » . Kinek mi a véleménye és...

. Kinek mi a véleménye és tapasztalata a császár utáni hasleszorítóról? Szabad e használni? Gondolom a seb miatt és egyebek.Engedik e a kórházban a hasznalatát?

Figyelt kérdés
Hasleszorító hasznalata császár után

#terhesség #hasleszorító #hasleszorító bugyi #Kötenyhas ellen #Császár utáni felepülés #Szüles utani has
2023. jan. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szia! Mindenkinek màs a csàszàr utàn! Nekem speziell nem szabadott mert egy katéter miatt fàjdalmam volt kb 6 hònapig! Legjobb, ha az Orvosodat megkérdezed!
2023. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges. A hasad vissza fog húzódni, csak türelmesnek kell lenni. Csináld majd a love your belly tornát. És egyél normálisan.
2023. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia qz én dokim nem is hallott róla másholmeg felírják..Nekem ez miatt kötény hasam lett mert nem használtam időben,de egyébként nem tudom friss sebre milyen mert mikor én elkezdtem használni már pár hónapos voltam és még akkor is fáj.Meg nekem szétnyílt hasizmom vt meg kb 8 hónaposan is..

Nagyon vigyázni kell a gyomorszajat ne szorítsd el mert maradandó sérülést is tudszvele csinálni.most ha szülök megpróbálom énis.

2023. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudtam használni, kényelmetlen volt, fájt. Nem elviselhetetlenül, de amikor amúgy is minden bajom/fájdalmam volt, nem éreztem úgy, hogy kell még egy. Teljesen lapos lett a hasam enélkül is.

Ha nem lenne kényelmetlen, én használnám “ártani nem árt”-alapon, de szerintem minimális hatása van, ha kötényhasa lesz valakinek, ez sem fog segíteni.

2023. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!