Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy vegyen nekem egy Iqost?

Figyelt kérdés
Most nincs semmi pénzem mert nem dolgozok, munkát keresek ,de már régóta vágyok egy ájkoszra, csak sajnos drága így nem tudom megvenni mert nagyon csóró vagyok sajnos. Szüleim max. 1 csokira adnak pénzt. Ilyesmire nem. Nagyon régóta szeretnék már tényleg ájkoszt. Mondjuk 1 hónap múlva lesz a névnapom lehet hogy arra kéne kérnem anyámtól ájkoszt. Mit tanácsoltok, hogyan oldjam meg azt, hogy legyen Iqosom? Olyan választ, hogy ilyen butaságokra ne akarj költeni nem kérek! Köszönöm.

ápr. 11. 08:31
1 2 3
 1/24 BlackSword ***** válasza:
100%
Menjél el dolgozni...
ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az lesz!
ápr. 11. 08:40
 3/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Márpedig butaság, de leginkább azért, mert akinek kevés a pénze, ne ilyenekre költse, plusz abba külön töltet kell, az is baromi drága. Ha a szüleid nem adnak erre, akkor majd, ha lesz pénzed, abból tudod megvenni, más lehetőség nincs, vagy valaki megveszi neked ajándékba.
ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Valakit rá kéne vennem hogy vegye meg de olyan ismerőseim, barátaim nincsenek akik megvennék nekem. Vagy másik megoldás, hogy keresek olyat aki el akar ajándékozni egy ájkoszt.
ápr. 11. 09:03
 5/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De ugye az csak a készülék, ha pénzed nincs, akkor HEETS-et miből veszel bele? 1-2 nap alatt egy dobozzal simán elmegy, az kb. 2 rugó. Mennyi idős vagy?
ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne ez a motivációd, hogy mielőbb állást találj. Biztos nem kérnék ilyenre pénzt, meg ajándékba sem, ez sztem tök ciki meg gyerekes, hogy ennyire ez a létszükségleted, hogy neked most és azonnal valaki adjon egy ilyet, mikor keresőképes vagy és megvehetnéd. Neked inkább még tanulni és tapasztalni, meg dolgozni kellene, hogy tudd minek van értelme és minek nincs, mikor nincs valamire pénzed.
ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Minek neked ha nincs pénzed rá!
ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Crisopher ***** válasza:

Ezt max akkor érteném meg jelen helyzetedben, ha amúgy cigiznél és egészségmegőrzés céljából szeretnél átszokni. De nem hiszem, hogy cigizel, mert az is pénz.

Amúgy iqos nagyon drága. Semmivel se olcsóbb mint a sima cigi, töltött ciginél drágább. Én annak idején egészségügyi okokból vettem, de mellette szívtam sima töltött cigit, mert az sokkal olcsóbb. Így meg izgulhattam a tüdőm miatt. Szóval vettem inkább e-cigit, annak olcsóbb a fenntartása

Ha nincs pénzed a töltetre, felesleges az iqos

ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ma kapom meg az iqosomat sierült elintéznem, hogy valaki megvegye nekem az a készüléket meg a töltetet is.
ápr. 12. 05:37
 10/24 A kérdező kommentje:
Néha szoktam simát is szívni amúgy ha tudok vetetni valakivel egy doboz cigit.
ápr. 12. 05:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!