Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy vegyen nekem egy Iqost?

Figyelt kérdés
Most nincs semmi pénzem mert nem dolgozok, munkát keresek ,de már régóta vágyok egy ájkoszra, csak sajnos drága így nem tudom megvenni mert nagyon csóró vagyok sajnos. Szüleim max. 1 csokira adnak pénzt. Ilyesmire nem. Nagyon régóta szeretnék már tényleg ájkoszt. Mondjuk 1 hónap múlva lesz a névnapom lehet hogy arra kéne kérnem anyámtól ájkoszt. Mit tanácsoltok, hogyan oldjam meg azt, hogy legyen Iqosom? Olyan választ, hogy ilyen butaságokra ne akarj költeni nem kérek! Köszönöm.

ápr. 11. 08:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te cigiztél már?vagy cigizel?
ápr. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy cigizek(: De párszor kipróbáltam ismerősöm ájkoszát és az összes szívni való cucc közül az ízlett a legjobban. Glot nem szeretem, azt is próbáltam már.
ápr. 12. 05:44
 13/24 anonim ***** válasza:
Miből fogsz Heets-t venni ha nincs pénzed?
ápr. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Majd megkérek mindig valaki mást, hogy vegye meg nekem.
ápr. 12. 05:47
 15/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ,hogy nem tudod magadnak megvenni?
ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ohhh te nagyon gyerek lehetsz!
ápr. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nagykorú vagyok, de még nincs keresetem, zsebpénzt meg nem kapok.
ápr. 12. 05:49
 18/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért így jó élni, hogy mindent más megvesz majd neked, te meg csak élvezed a dolgokat.
ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nem jo de amíg nincs saját állandó keresetem addig muszáj így élnem.
ápr. 12. 06:20
 20/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez világos, de akkor nem cigire meg IQOS-ra kell kérni, meg megvetetni, stb. Nem tudom eddig mennyit bagóztál, de a HEETS-ből mindenki többet szív, mint sima cigiből, kíváncsi leszek azt a napi szükségletet ki fogja neked állandóan fedezni.
ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!