Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy vegyen nekem egy Iqost?

Figyelt kérdés
Most nincs semmi pénzem mert nem dolgozok, munkát keresek ,de már régóta vágyok egy ájkoszra, csak sajnos drága így nem tudom megvenni mert nagyon csóró vagyok sajnos. Szüleim max. 1 csokira adnak pénzt. Ilyesmire nem. Nagyon régóta szeretnék már tényleg ájkoszt. Mondjuk 1 hónap múlva lesz a névnapom lehet hogy arra kéne kérnem anyámtól ájkoszt. Mit tanácsoltok, hogyan oldjam meg azt, hogy legyen Iqosom? Olyan választ, hogy ilyen butaságokra ne akarj költeni nem kérek! Köszönöm.

ápr. 11. 08:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mennyibe kerül egy iqos? 10-15 000ft + 2000 a dohányrúd? Ha annyi jövedelmed nincs, hogy ezt megengedhesd magadnk, akkor te vagy nagyon ügyetlen vagy és semmihez se értessz, vagy nagyon nem akarsz dolgozni.

Feltételezem, a kajád és a rezsid is valaki fizeti valaki, külömben nem az lenne a problémád, hogy ki vesz neked ájkoszt. Mi lesz veled, ha megjelennek a költségesebb szükségleteid? Pl.: hobbitevékenység, ház, autó, gyerekek, a munkádhoz szökséges eszközök (amivel a pénzt keresed)...

Nem fog mindig mindent megvenni valaki. Ha nem találsz állandó munkát, keresel beugrósat, vagy alkalmi munkát. Haladni abból is lehet.

ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Megkaptam az ájkoszt
ápr. 13. 04:46
 23/24 anonim ***** válasza:
Két munkahelyen két kunyerálós kollégám volt. Hol cigit kért, hol pénzt. Elárulom, nagyon hamar elfordult tőle mindenki, nem lettek barátai, lenézték kinézték, mert vissza persze semmit nem adott soha, ez nagyon gáz, de persze legyél büszke magadra, hogy a semmire megszánnak csóró gyerek :)
ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tehát jelenleg ingyenélő vagy és kikönyörgöd anyudtól, hogy vegyen neked egy iqos-t hogy majd a későbbiekben vehesse neked a hitset is hozzá. Ha már nincs jövedelmed legalább ne nehezítsd meg annak az életét aki eltart téged. Hihetetlen ez az hozzáállás, nagy sikerek várnak rád a életben ilyen felfogással és nem mellesleg úgy írsz mint egy kiskamasz.
ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!