Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék gyorsan leszokni...

Hogyan tudnék gyorsan leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
2,5 éve dohányzom és azonnal le kellene szoknom. Tanácsok? Kérlek titeket ne írjatok hülyeséget.

2012. jún. 3. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld Alan Carr módszerét.
2012. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi sem egyszerűbb: nem veszel több cigit, nem gyújtasz rá többet. másképp nem nagyon lehet leszokni...
2012. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Allen Carr köynvét ajánlom énis. Egy csütörtöki nap letöltöttem, pénteken elolvastam (meghallgattam, mert én hangoskönyvben töltöttem le), szombattól meg nem cigiztem. Ennek már több hónapja, és egy pillanatig nem voltam ideges, sem feszült, és semmi elvonási tünet nem volt.
2012. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évig dohányoztam február óta nem gyújtottam rá. nekem az autogén tréning(agykontroll)és a futás segített :)

találj helyette valamit és egész nap mondogasd magadnak, hogy megvagy nélküle :) Hidd el ha kitartó vagy akkor sikerülni fog :) Az első 3 nap nagyon szar lesz

2012. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsenek praktikák,vagy eldöntöd,hogy nem cigizel,vagy eldöntöd hogy cigizel.Ha abbahagyod,lesznek nyilván elvonási tüneteid egy ideig,de ezek minimálisak.Kitartás kell,és a sport is segíthet,hogy könnyebben menjen.
2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megfogod a doboz cigit és behajítod a Dunába.És kész,már le is szoktál.Nekem így sikerült.
2012. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alen Carr. Nem voltak leszokási tüneteim se, semmi.
2012. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban abba akarod hagyni, akkor igazából ez nem nehéz. Abbahagyod és kész. Azt a 3 napot, amíg nagyon ideges meg nyomott vagy az elvonási tünetektől, átalszod, átbulizod vagy sporttevékenységgel, kerti munkával stb. töltöd, tehát olyan dolgokkal, amik elvonják a figyelmedet. Utána a szervezet már helyrezökkent, nincs fizikai elvonási tünet. A sóvárgások még ezután is jönnek, de minden sóvárgás csak néhány percig tart. Vannak, akik azt javasolják, hogy sóvárgáskor érdemes pl. meginni egy pohár vizet, megenni egy ropit, vagy akár lenyomni pár fekvőtámaszt, amíg véget nem ér. Néhány hét után már a sóvárgások sem jelentkeznek.
2012. jún. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azért a bulizást a kritikus pár napban nem ajánlom, ital mellé kegyetlenül kívánod a cigit.
2012. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is aztmondom, hogy Allen Carr könyve.. Bár, én még buliztam is közben. első héten, mikor nem cigiztem, végig buliztam, de eszembe nem jutott volna rágyújtani:)
2012. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!