Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen egy kis akaraterőm lerakni a cigit?

Figyelt kérdés
Állandóan ezen stresszelek, az orvosom azt tanácsolta, hogy ha nem megy könnyen a cigi lerakása, akkor inkább szivjam, mert csak jobban ártok vele! A környezetemben sok anyuka dohányzott a gyerekével, és egészségesek lettek! Azt mondják, hogy örüljek neki, hogy falun lakom, mert tisztább a levegő, és igy kevésbé károsabb a cigi mint annak aki nagyvárosban él, ott elvileg ha valaki nem gyujt rá is nagyon veszélyes a hatalmas szmog miatt!
2008. jún. 30. 08:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szép kis vita robbant ki... Mivel 15 év dohányzás után egy szombat délután fél ötkor tettem le a cigit, bátran és tapasztalatból kijelenthetem, hogy a cigit egyik pillanatról a másikra is le lehet (és kell is) tenni!

Ha gyermeket vársz, még inkább. A magzatod elől nem tudsz elbújni úgysem. Ha keresel, persze hogy találsz rá példát, aki dohányzott, és semmi baj nem lett. Persze biztosan van ilyen, de olyan is, hogy lett baj. Nemcsak a babádat, de magadat is tönkreteszed ezzel, és az a vicc az egészben, hogy ezzel te magad is tisztában vagy. Mindegy, hogy falunk laksz, vagy városban, a dohányzás megöl mindenhol.

2008. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
javaslat: rakd le azt a cigit!!! akarat erot honnan lehet ha egyszer szereted a gyerekedet akkor akarod! de sztem te nem akarod! egyaltalan minek raktad fel a kerdest ha csak ellent mondassz a valaszoknak es csak kifogast keresel arra hogy ne kellejen elhagyd a cigi! majd megnezem hogy mikor te érelmeszesedeses leszel es a gyereked pl asztmas ahogy masok is mondtak hogy mit fofgsz okolni a cigit! akkor mar keso lesz a cigit okolni magadat kell okolni hogy ennyire hülye vagy (akkor már csak azt gondolod h voltál) lehet lepontozni nem erdekel de akkor sem ertem hogy egy olyan szemely aki ugy se akarja es csak kifogasokat keres a cigi elhagyasara miert tesz fel ilyen kerdest!!!!!!!!!!
2008. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Azért,hogy te tudjál nekem válaszolni.....
2008. júl. 11. 23:16
 24/25 anonim ***** válasza:
na elmondom hogyszoktam én le. először azt kéne csinálnod h gondolkozz el hogy honnan szerzel cigit. első hogy NE vegyél cigit.hát ez honapokba fog telni mer ugyis megszeged... aztán legyen aki baszogat h haggyad abba. aztán elkéne hinned h ha mégyegyszer szívsz 1 slukkot elfog az undor. (uri geller :D) na én valahogy így hagytam el.
2008. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Allen Carr rövid uton cimű könyvét ajánlanám.

Minden fontos infot megtalálsz benne

2008. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!