Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit kellene érezni cigizés...

BalaZS7 kérdése:

Mit kellene érezni cigizés közben?

Figyelt kérdés
1x nem rég kipróbáltam...semmit nem vettem észre pedig letüdőztem. mire jó az ?

2013. dec. 9. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Mi hát azt ,hogy milyen menő király csávó vagy. Hogy ott füstöl a cigi a szádban tudatosan mérgezed magad ,de nem érdekel,mert milyen menő cigizni.


Amúgy én se tudom egyszer próbáltam barátok erőlteték de csak köhögtem tőle. Többet nem is próbáltam szerintem hülyeség, és drága is. De akinek ez kell had csinálja. Kell Orbánnak az áfa bevétel. :D

2013. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
azt ahogy eteted a kis rákocskákat a tüdődben
2013. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tomi90 ***** válasza:
63%

Látod ez a baj, egy nem dohányzó elszív egy szálat, és rögtön, "ez semmire se jó". Nekem is annyi ilyen ismerősöm van, megszámolni se tudnám.


De a kérésre válaszolva: A nikotin is egy drog, kell néhány szálat elszívni, mire kialakul a függőség. Nálam ötödik szálnál kezdődött. Alapból ugye nem kell a szervezetnek a nikotin, ahogy a heroin se például. Ezért nem éreztél semmit. De ha függő vagy, hatalmas megkönnyebbülést érzel, mint amikor megiszol több liter folyadékot és kipisiled...

2013. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapból semmire, max pótcselekvés, lehet erőssel próbáltad ki.
2013. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Látod ez a baj"...


igen, ez nagy baj valóban. Reméljük hamarosan megoldódik, és mindenki megtudja, hogy küzdeni kell azért, hogy az ember rá tudjon szokni a cigire, nem megy csak úgy egyik napról a másikra, meg kell érte dolgozni :D

2013. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de egyébként amit írtál utána, az igaz volt, nem akartam kötekedni :)
2013. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így voltunk ezzel mindannyian. "Nem valami jó ez az izé, nem tudom, mit szeretnek benne mások. Elszívok még egyet, hátha most jobb lesz." Aztán egy következő szál, meg még megy, és hopp, ez tényleg jó érzés. :D
2013. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az egyik nap nagyon ki akartam próbálni...(mintha már függő lennék annyira járt az eszem ezen.)

tisztába voltam a függőség "veszélyével".

és kipróbáltam.

De rájöttem h ez nem nekem lett kitalálva.xd

2013. dec. 10. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha függő vagy, ezt csak akkor lehet érezni. Egyszerűen elönt egy jó érzés, amikor hosszabb ideig nem tudsz rágyújtani, és végre leülhetsz elszívni egy cigit. Aki sose dohányzott, ezt tudnám leírni, hogy olyasmi, amikor nagyon megkívánsz valamilyen ételt és amikor végre nekiállsz enni, még a szemedet is lehunyod és azt mondod, hogy "hmmmm" mert annyira jól esik. Na a dohányzás érzése is ilyesmi, csak még intenzívebb. Erősítsen meg egy dohányos, hogy jól írom :D (már nem dohányzom amúgy, de ezt az érzést lehetetlen elfelejteni)
2013. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tomi90 ***** válasza:
Jól írod. Nem arra céloztam, hogy legyen mindenki függő... csak arra, hogy több empátia kéne a nem dohányzók részéről. A függőség alattomosan alakul ki egyébként, észre se veszed, kezded egy szállal hetente, majd 2, és mire észbekapsz már belehalsz a hiányába :( Senki se akar tudatosan rászokni.
2013. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!