Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért piszkálnak azért mert...

Miért piszkálnak azért mert cigizem?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, 9.-es. Kb egy hete szivtam először cigit, nem iskolai barátokkal. A sulihoz közel volt ugyhogy meglattak a sulis haverok.

Azóta ha beszélünk, mindig azt mondják, hogy szomorúak, hogy cigizek, azt mondták az én érdekem ki közösítenek addig, ameddig nem rakom le a cigit.

És kérek tőlük bármit azt mondják hogy csak akkor csinálják meg ha lerakom a cigit.

De én cigizni is szeretek, és a barátaimat is szeretem!!!!

Szerintetek mit csináljak?



2016. okt. 19. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Igazuk van. Döntsed el mit akarsz.
2016. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Inkább becsüld meg,hogy ilyen barátaid vannak.
2016. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen becsülöm is őket azért mert tudom a káros hatásait, de szeretném ha cigivel is elfogadnának
2016. okt. 19. 15:59
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
igazuk van. biztosan nem szeretnék hogy közöttük füstölj. szerintem is becsüld meg a barátaidat, a cigit meg felejtsd el...
2016. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem akarok mellettük cigizni, masokkal szoktam
2016. okt. 19. 16:09
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne dohányozz, mert meg fogsz halni. Pont. Jó pár évtizeddel. Pont. Ez tény.

A barátaid meg jó nagy $eggfejek, hogy ilyen módon zsarolnak érzelmileg, ne hagyd magad.

2016. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Balázs1550 válasza:
49%
szerintem ne cigiz elötük enyi
2016. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Döntsd el, melyik fontosabb: a barátaid, vagy a cigi?
2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Becsülje meg azokat a barátokat akik kiközösítik mert cigizik? Pff, látom nektek se volt igaz barátotok.

Figyelj, elég gáz hogy azért nem állnak szóba veled mert cigizel. Attól még mert ők nem szeretik/nem próbálták ezért rohadtul nem kéne ezt csinálniuk, a te életed és úgy kellene elfogadniuk ahogy vagy, és azokkal a dolgokkal amit csinálsz. Ha meg tényleg igaz barátok lennének akkor nem azt mondanák hogy oldd meg addig nem barátkozunk veled amíg le nem teszed hanem mondjuk segíteniük is kellene, vagy csak szimplán elfogadni..

2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Az milyen barát, aki érzelmileg zsarol bármi miatt is? Ha a te érdeked, ha nem. Meg kell értsék, hogy mások dolgába nem pofázhatnak bele, tanácsot is csak akkor adjanak, ha megkérik őket erre.
2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!