Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért piszkálnak azért mert...

Miért piszkálnak azért mert cigizem?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, 9.-es. Kb egy hete szivtam először cigit, nem iskolai barátokkal. A sulihoz közel volt ugyhogy meglattak a sulis haverok.

Azóta ha beszélünk, mindig azt mondják, hogy szomorúak, hogy cigizek, azt mondták az én érdekem ki közösítenek addig, ameddig nem rakom le a cigit.

És kérek tőlük bármit azt mondják hogy csak akkor csinálják meg ha lerakom a cigit.

De én cigizni is szeretek, és a barátaimat is szeretem!!!!

Szerintetek mit csináljak?



2016. okt. 19. 15:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Nem menteni akarom őket, de ezzel csak nekem akarnak jot allitasuk szerint, mert mindegyik sportos nem cigiznek, mondjuk inni szoktak, es most fogyozok is arra is mondjak h cigivel nem fog menni ezert kene letenni, mert ugye eddig jol ment

2016. okt. 19. 18:19
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik cigizik, másik piál, egyik kutya másik eb. Itt tudod ki a normális és ki kinek a barátja? Senki és senki senkinek.
2016. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Kezdjük az alapoktól.

Az a baj, hogy ezek nem barátok!

Az már nem barát, aki feltételekhez köti a barátságot! Ha az én barátaimból valamelyik elkezdene inni (alkoholista) vagy drogot fogyasztani, nem azt mondanám, hogy mennyél a p.icsába addig amíg nem fogsz leszokni. Szerintem haggyad ezeket a "barátokat" ők NE diktáljanak feletted, nem a szüleid!!

2016. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert tudják hogy hosszútávon árt, mond meg nekik hogy gondolkodsz rajta.
2016. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Isznak aztán még téged oktatnak? :D Na mert az alkohol nem lenne káros a szervezetre, vicces barátaid vannak már ne haragudj. Inkább azokkal a barátaiddal próbálj törődni akik elfogadnak így is és nem szabnak korlátokat, ugyanúgy melletted maradnak mindenben, ők meg majd rájönnek mekkora faszok ha már késő. Ha kívánod a cigit, más miatt ne tedd le, csak ha te is úgy gondolod.
2016. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A barátaid gyökerek.

Az,hogy mit csinálsz abba senki ne pofázzon bele.Én dobnám az lyen óvodás szinten lévő haverokat.

2016. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!