Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ZUHANYZÁS vagy FÜRDÉS? Te...

ZUHANYZÁS vagy FÜRDÉS? Te melyikre esküszöl és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én szinte mindig csak zuhanyozom. Ha nagy ritkán habfürdőzni támad is kedvem, az előtt is mindig lezuhanyozok, hogy ne a saját levembe ázzak.
2011. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
zuhanyzás, fürdésnél a kosz visszaragadhat ránk, zuhanyozásnál pedig nem
2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
zuhanyzás talán egészségesebb, viszont én a fürdésre szavazok mert ha estefele belemész a meleg vízbe, és áztatod magad olyannyira kimegy belőlem a stressz, eléggé megnyugtat egy kis halk zene mellet vagy gyertya / fürdősókkal extrázva. Hátránya hogy lehet legyengülsz a meleg víztől ha sokáig vagy benne,de ezért való a langyos zuhany a végén! Meg az is a hátránya hogy jobban kiszárad a bőr,de arra kis kitalálták a testápolót
2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Sokkal gyorsabb, higiénikusabb és kevesebb vízzel megoldható.
2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gishart válasza:
100%
Én csak zuhanyzom, tekintve, hogy nincs kádunk:D de jobban szeretem a zuhanyt. Kellemesen lehet állni a sugár alatt. Kádat én csak azért imádtam, mert megtöltöttem jó meled habos vízzel, és addig lazultam benne, amig nem kezdtem el fázni. Néha bevittem egy könyvet olvasni. Szal zuhany inkább "élmény", kád inkább pihenés.
2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn hétközben zuhanyzok, gyors, nem kell kimászni a kádból, nem alszok el közben. Hétvégén viszont tele engedem a kádad és áztatom magamat. Anyáméknak van zuhanyzójuk és kádjuk is de csak ha mi ottvagyunk van a zuhanyzó használva.
2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany, mert gyors, praktikus, talán higiénikusabb is. A kádban ücsörgésre nagynéha támad kedvem (évente 1x-2x), de az is csak fáradtság és/vagy áthűlés miatt. Mivel nincs kádam, ilyenkor is zuhanyzom. :)


25/N

2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Zuhanyzás,mert egészségesebb,engem jobban felfrissít.
2011. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
zuhanyzás, mert irtózok attól hogy abban fürödjek ami leázott rólam :S:S
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhanyzom, mert mindig időszükében vagyok. Gyors, és víztakarékos! Sokáig dolgozom, későn érek haza, és ha befeküdnék még a kádba is, akkor az még legalább fél óra. Nagyon hidegben előfordul, hogy mégis fürdőzni támad kedvem, mert jobban átmelegít.
2011. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!