Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ZUHANYZÁS vagy FÜRDÉS? Te...

ZUHANYZÁS vagy FÜRDÉS? Te melyikre esküszöl és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

évek óta nem fürödtem kádban, de nem is hiányzik.

ha csak rezegtetni szeretném fáradt testemet, akkor ott az ágy.

azt a fél órát, amit erre pocsékolnék, azt alvás közben sokkal jobban kihasználom.

2011. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én zuhanyozni szoktam, rövidebb idő. Meg ha nagyon izzadt/koszos vagyok, akkor is jobban esik. Ha nagy ritkán fürdöm, az télen szokott inkább előfordulni, hogy a jó meleg vízben felmelegedjek.

Amúgy a bacik meg mások vígan megélnek a tusolórózsában is, meg a zuhanyfüggönyön (nálunk mondjuk az nincs), szóval nincs egetrengető különbség higiéniailag, maximum a tudat, hogy most épp az általad összepiszkított vízben ülsz. Már ha nem dagonyáztál előtte valamiben, és lettél nagyon koszos, mert akkor lehet, hogy jobb a zuhanyzás. :D

2011. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kád felett van 1 zuhanyrózsa,így előtte mindig fürdöm aztán bekapcsolom a zuhanyrózsát és lemosom magam :)
2011. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A zuhanyzás higiénai szempontból egészségesebb, a fürdés pedig lelkileg tesz jobbat. Én a fürdésre szavazok, mert kevés olyan probléma van az életben, amin egy fél óra fürdőzés ne enyhíthetne, és ne látszana megoldhatónak.

Amúgy meg a zuhanyzás lehet, hogy jobban leviszi a koszt a emberről, de olyat még nem láttam azért, hogyha valaki rendszeresen fürdik az koszos lenne. Szóval tisztálkodának mindkettő megteszi és akkor már azt választom ami más szempontból is jót tesz.

2011. jan. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelmű, hogy a zuhanyzás! Ugyanis ezt egy biológus megállapította, hogy aki álló vízben fürdik, az gyakorlatilag a saját koszában fürdik. Úgy van értelme a kádas fürdésnek, hogy miután végeztél, lezuhanyozol.
2014. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy az hogy nincs zuhanyzónk

De egyébként már próbáltam unokatesóméknál és nagyon jó frrísítő

De én a fürdést javasolom ha elmerülsz a kádban és ...🚿🛁🛀

2019. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!