Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nevessek vagy sírjak?

Nevessek vagy sírjak?

Figyelt kérdés

2 hete fáj a jobb fülem és mivel 1 hete kellett vinni lányom a 18 hós oltásra, megmutattam a dokinak. Lányom közben oltást nem kapott, mert a védőnő nem jött be:-(

A doki a fülemre Kataflam cseppet írt, amit szerinte bele kell csepegtetni. Tájékoztatót olvasva, hívom, hogy biztos bele, mert itt az van szájon át. Letorkol, hogy a fülem vagy torkom fáj.

Mostanra kiderült én lelkesen csepegtetem, erre csak inni kellett volna:_(. Sebaj kérek időpontot fül-orr gégére. Ez volt hétfőn és jövőhét keddre adnak, mondom nagyon fáj. Akkor péntek, ez lesz most. Gondolom elmegyek előtte fogászatra, mi van ha onnan indul ki a fajdalom. Ma reggel fogászat, orvos néz innen-onnan, ad egy beutalót fogászati röntgenre, mert ő semmit nem lát.

És ami a legszebb nőgyógyászatra. Kérdezem: nőgyógyászatra? Oda miért?

Bármi lehet, menjek!

Most én hülyültem meg vagy az orvosok?! Fülfájásra csöpögtetni, amit inni kell, most meg nődoki!!!


2011. márc. 23. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni, amit az utolsó, a gócpont keresés. :-)

Amúgy a 13.31-re reagálnék, hogy nekünk is szemcseppet adtak hogy csepegtessük a babám orrába, méghozzá azért, hogy az orrnyálkahártyái ne sérüljenek a sok orrszívástól. Mert a tengervizes spray csak fellazítja a váladékot, de nem gyógyítja a nyálkahártyát.

2011. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tetris ***** válasza:

Nekem egyszer az orvos azt mondta, hogy igyam meg azt az injekciót, amire az volt írva, hogy inhalálásra való. Naponta háromszor. Majd belepusztultam, olyan keserű volt, de megittam.

Ettől aztán egész nap folyamatosan mentolosakat böfögtem. A harmadik nap már nagyon roszul voltam a sok mentolos böfögéstől, és felhívtam a patikát, hogy biztos jó-e, ha megiszom.

A patikárius a hasát fogta a röhögéstől. Azt mondta, hogy teli van illóolajokkal az a szer, és azért böfögök tőle állandóan. És hogy nem szabad meginni, mert kimarja a gyomromat. De addigra már az orrom is tökre begyulladt a sok mentolos böfitől.

Magyar egészségügy!

2011. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A lenyeg, hogy van orvosi rendelo a korzetben!

Ez egy belso gyulladas lehet, ha van otthon vagy a kozelben kovirozsa, akkor azt megnyitod, es a zselebol beviszel a fuledbe, egy gez segitsegevel pl.

2011. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy eddig nem válaszoltam azoknak akiket érdekelt, mi lett az eredmény.


A gégészeten megállapították, hogy orrsövény ferdülés miatt fülkürthurut alakult ki nálam és ez okozta a fájdalmat.

Kaptam orrcseppet és azóta tényleg nem fáj a fülem.

A nődokihoz meg azért kellett mennem, mert a fog és nődoki jó barátok és előző este tréfálkoztak egymással, hogy küldjenek egymásnak beteget.

Jó poén csak több órás sorban ülés, miközben a babám otthon:-(

2011. ápr. 10. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!