Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dr Levin mágneses pántja...

Dr Levin mágneses pántja hatásos, vagy átverés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 22:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tietek az utolsó szó.
2011. ápr. 18. 07:49
 12/21 Tom Benko ***** válasza:
Miután már évek óta foglalkozom hasonlóakkal, meg sem kottyan. Az értelem csírája mindenkiben ott lapul. csak locsolgatni kell, hogy szárba szökkenjen.
2011. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A saját intelligencia csírádat nem locsolgatod úgy látom. Mert ahhoz, ha az ember okos és tud valamit, el tudja magyarázni másoknak a dolgokat, el kell fogadni, a másokban rejlő hiányosságokat. Nem pedig minden idiótának, tanulatlan parasztnak elmondani, csak azért, mert nem tud valamit. Akkor igazán értelmes valaki, ha IQ mellé EQ is társul. Erre szoktam én mondani, hogy a papír nem minden.

Írásodból ítélve a pedagógus társadalomhoz tartozol. Nem szeretnék a diákod lenni, mert ilyen hozzáállással nem lehet jó pedagógus valaki, esetleg okos tanár. Ha tényleg tanítasz ezt a mondatot érted, hogy mi a különbség a pedagógus, tanár, oktató és előadó között.

Részemről a veled való vitát lezártam, mert itt élvezed ki a munkahelyi elnyomást, s rajtam gyakorlod a dominanciát.

A kérdést nem azért tettem fel, hogy hülyének nézzenek, érdeklődtem. Nem értem miért kellett ilyen stílust kihozni az emberből. Ha nem használtál valamit, akkor ne válaszolj, ha nincs közöd a kérdéshez. Ha olyan okos valaki, akkor menjen egyetemre tanítani, vagy kutatni az adott területet. Ne a hétköznapi embereket sértegesse.

További szép napot!

2011. ápr. 19. 08:28
 14/21 Tom Benko ***** válasza:

Már bocsánat, de hol sértegettelek? Esetleg sértés, hogy fel mertem tételezni rólad a középiskolás ismereteket?

A pedagógiai munkásságomat meg légy szíves az alapján megítélni, ami alapján kell.

2011. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A cinikus, flegma modort nehezen viselem kolléga.
2011. ápr. 19. 21:41
 16/21 A kérdező kommentje:

De mindegy. Nem érdekes az egész.

Remélem többet nem beszélünk egymással sem itt, sem máshol!

2011. ápr. 19. 21:43
 17/21 A kérdező kommentje:
További szép estét, vagy ha reggel olvasod, akkor szép napot és jó munkát. Mert szerintem ez a világ legszebb és legnehezebb munkája.
2011. ápr. 19. 21:44
 18/21 anonim válasza:

A pánt hatásai fontossági sorrendben a következőek:


- Pacebo jelenség (hit a valódi hatással nem rendelkező anyagban/eszközben, illetve ennek hitnek a gyógyító hatása)

- Az ízületeken alkalmazott szorító hatású pántok tehermentesítő szerepe (ehhez a pánt túl keskenynek látszik)

- Egy állandó mágnes mozgó vezető jelenlétében gerjesztő hatást mutat (áramot indukál a vezetőben, ami ebben az esetben az emberi szövet). Ez figyelemmel a paraméterekre (mozgás sebessége a pánthoz viszonyítva, a mágnes erőssége, vezetőképesség) nagyon csekély energiájú hosszúhullámú sugárzásának felel meg, aminek gyógyító hatása nagyon valószínűtlen.


Bennem is több az indulat a hiszékenységet kihasználó "csoda" eszközökkel és propagálóikkal szemben, de tekintettel arra, hogy ezt a kérdező saját személye ellen irányulónak tekintheti (a kialakult személyeskedő vita ezt talán igazolni látszik), visszafogtam magam...

2011. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az összes mágneses fogyasztó, meg vérkeringést fokozó, méregtelenítő, fájdalomcsillapító, stb. kütyü gyártói az emberi hiszékenység vámszedői. Mind marhaság, haszontalan és drága. Ezért is árulják tévében.
2011. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
10:13 köszönöm a választ. Ez érthető volt számomra.
2011. ápr. 20. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!