Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok beilleszkedni az új...

Nem tudok beilleszkedni az új osztályomba (? )

Figyelt kérdés

Porbálkozom,de én alapból nem vagyok olyan személyiség.

Nem tudok senkivel beszélni,egyszerüen mert nincs amiről.Nem tudok hozzászólni.3 hete vagyok abban az osztályban,de már csak engem cseszegetnek,pedig sok olyan hülye ember van aki jobban megérdemelné.Előző osztályban is ez volt,de a végén már haverok voltunk,beszélgettünk,eggyüt jártunk mindenhova.

Hogyan csináljam?



2014. okt. 2. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor egy már kialakult közösségbe kerülsz, nem csoda, ha nem megy egyik napról a másikra a beilleszkedés! Sok idő, míg megszokjátok egymást! Addig is légy türelmes és keress olyanokat, akik nem a "hangadók" közé tartoznak az osztályban!

Próbálj meg a piszkálódásokra nem reagálni! Ha azt látják, hogy nem érdekel, amit csinálnak, már nem is lesz annyira érdekes nekik az egész (persze ha szükséges, azért védd meg magad)!

2014. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igen,köszönöm :)
2014. okt. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!