Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hímvessző-szőrzet borotválás,...

Hímvessző-szőrzet borotválás, utóhatások nélkül? Megoldható-e?

Figyelt kérdés
Tehát, tegnap leborotváltam a hímvesszőm körüli szőrzetet rendes borotvával. Amikor végeztem, kezdtem érezni, hogy szúr egy kicsit, mára pedig sokkal kellemetlenebb lett. Nekem a nemi szervem környékén amúgy is vannak ilyen kis kiütések, olyan mint a libabőr, csak éppen nagyobb, és nem tűnik el. A lényeg, hogy fölötte egy pár bepirosodott és most szúr, viszket, minden ami szóba jöhet. Tudtam, hogy lesz neki utóhatása, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. Máskor hogy csináljam? Mit csináljak és mit ne, hogy elkerüljem az efféle kellemetlen dolgokat? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2010. okt. 19. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
nyírd le ollóval, ne borotváld. Az férfiasabb :P
2010. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Vegyél valamilyen zsíros krémet (lány vagyok, tehát nekem a női kozmetikumokról vannak tapasztalataim)pl. Nivea kézkrém, ez elég zsíros, vagy valamilyen zsíros krém érzékeny bőrre, nagyon sok jó női krém van, nem ciki ha azt használod:).

Én pl. a Rossmann Isana nevű borotvahabját használom, azt amelyik érzékeny bőrre van, az nagyon jó (lábamat, hónaljamat borotválom, nagyon érzékeny a bőröm, de ez a borotvahab sokat segít).

2010. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván megsértetted a pörsenéseidet a borotvapengével. Tartsd sterilen, mert még be is gyulladhatnak.

Ha teljesen csupaszra szeretnéd, máskor intim területre való szőrtelenítő krémmel próbálkozz, utána szőrbenövést gátló krémmel kend be. Ha csak "csinosítás" volt a cél, akkor ahogy előttem írták, ollóval vagy hajnyíróval vágd a kívánt hosszúságúra. Így nem fogod megvágni a "libabőrödet".

2010. okt. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisak a bőröd reakciói. Mindig ugyanezzel fogsz találkozni, valahányszor leborotválod magad.

Máskor? Tulajdonképpen miért is borotválod? (o.k. tudom, most ez divat - elmúlik majd ez is....)

Szóval tök feleslegesen borotválod.

Üdv',

HajDoki

2010. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mire volt jó?
2010. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a borotvapenge kicsit meredek nem?

Belegondoltál hogy ha hibázol...? :D

Amúgy én villanyborotvával oldom meg 1mm hosszúságúra vágom vissza 2-3hetente a brére nem megyek rá csak ha muszáj, azt is 1mm-re eltartva a borotvától. Nekem is szúr párnapig, meg viszket ... jólesik :D Ezt sztem a levágott rövid szőrszálak okozzák.

2010. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gilette Venus női borotva jött be. (Ja egyébként fiú vok.)Amikor lehúzod ne a szőrnövekedésével ellentétesen tedd, hanem a szörnövekedéssel megegyező irányban. Így nem lesz olyan sima, de nem fog kiirritálódni. És használhatsz aftershave balzsamot, nem szeszt utána.
2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj el borbélyhoz.
2020. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!