Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemöldök borotválás?

Szemöldök borotválás?

Figyelt kérdés
Szemöldököm összenőtt és leberotováltam középen mert nagyon ronda volt.. lehet ettől valami baj? Mármint na remélem értitek.. szóval lehet célszerűbb lett volna szemöldökcsipesszel, de így is jó nem? Bár nyilván hamarabb vissza nő de nem gáz vagy na:$?
2011. okt. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha borotválod, és nőni kezd, csak erősebb lesz.

Gyantázd inkább.

2011. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem gáz!!! De legközelebb inkább csipesszel szedd, mert a borotválástól nagyon megerősödik és csúnya borostás lehet. Egyszer-kétszer elmegy, ha nincs elég idő bíbelődni a csipesszel.
2011. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta borotválom,és a borostásodást leszámítva semmi gond nincs vele.Néha nekiállok csipesszel,de az sok idő,mivel én föntről is szoktam szedni belőle,így inkább borotválom.
2011. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szedesd ki kozmetikussal

ha olyan a szemöldököd mint Tüncikének, akkor meg pláne

2011. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz :)
2011. okt. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!