Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szerv mindig pattanásos...

A nemi szerv mindig pattanásos lesz borotválás után?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és egy ideje elkezdtem rendszeresen borotválni a nemi szervemet, viszont borotválás után 1-2 nappal mindig eléggé bepattanásosodik (nem maga a nemi szerv, hanem körülötte). Az a kérdés, hogy ez életem végiég így lesz, vagy ha gyakran csinálom, előbb utóbb hozzászokik, és nem lesz olyan? És ha nem múlik el, mit tehetek ellene?
2010. aug. 15. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Minek borotválod? Borotválni csak az arcot kell.
2010. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Kenj rá elöbb tusfürdőt vagy borotva habot, most azt olvastam a hajbalzsam is jó de azt még nem próbáltam. vagy borotválás után kend le kis szesszel csipni fog de elvileg jó.


1.nek pedig nem baj ha egy férfi ad magára a nem látható helyeken is...

2010. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

én lány vagyok, de ha a lányok is borotválják ott, akk nekünk is pattis lesz, mert vékony ott a bőr. én epilálom, de egy kicsit így is olyan lesz, nekem a megoldás, leradírozom kb 2naponta.


21/L

2010. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Én is lány vagyok és nekem is mindig pattanásos lesz és még nagyon sok bnőmnek is:S sztem ez már így marad életünk végéig. Én már 11 éve borotválom és még mindig az, úgyh azért gondolom, h ez már így marad:)

2010. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez ugyanolyan mint a nőknél. Csaj vagyok és én is kipattogom. Semmiképp se szárazon borotváld. A hab a legjobb. és A borotvát a szálak irányában kell húzni. Akkor kevésbé pattogsz majd ki. A borotvád ne használd több helyre, pl arc.

Borotválás után pedig én inkább babapúdert ajánlanék, nyugtatja a bőrt.


Az elsőnek: én is jobban szeretem ha egy pasi ott lenn is borotválja, v legalább fazonírozza.

21/L

2010. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 moogle válasza:
55%

1. Néhány évente cserélj borotvát ;)

2. Ne borotváld, hanem nyírd (pl: nullásgép) megj: golyókra vigyázz!!!

3. kenj rá valami krémet utána. (Nem, ne a borotvára!)

2010. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra figyelj elsősorban, hogy a szőr növekedésének irányába húzd a borotvát, ne pedig szemben.

Ha hosszú a szőröd, először "nagyold" le. A borotvának nem kell feltétlenül 5 pengésnek lennie. ( minél több a penge, annál nehezebb az erős szőrt kitisztítani belőle )

Én általában két pengéssel csinálom, és utána babahintőporral kezelem.

Persze van, hogy előjön egy két szőrtüszőgyulladás, de ha megfelelően kezeled, hamar el is múlik.

Alkoholos szereket NE!

Illatos kenceficéket NE!

Hipoallergén és hidratáló krémek ( illatmentes ) IGEN!

Babahintőpor IGEN!

2010. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem két dolog vált be az egyik az alkohol a másik pedig érzékeny bőrre való szőrtelenítő hab.Egyszerre a kettőt inkább ne használd.
2010. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is borotválom, hetero vagyok meg minden de a szőr rohadtul viszket... :D Sok habot használok, és ha úgy gondolod még pár sebtapaszt is nyomhatsz rá.Ja meg ne nyomorgasd magad annyira nyújtózkodj ki még talán.
2011. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
leborotváltad a fa.szod? fu tesó, fájhatott..
2014. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!