Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aggódnom kéne, mit javasoltok?

Aggódnom kéne, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a suliban előadás a hererákról, és eléggé beparáztam. (Azt hiszem, enyhén hipochonder vagyok.) Elvégeztem az önvizsgálatot, semmit nem találtam, de azóta tompán fáj. Mivel a daganat nem fájhat, lehet, hogy csak nagyon megnyomtam valamit (mellékherét)?
2010. nov. 24. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne beszéld be magadnak. A nyomorgatástól is fájhat. Felejtsd el minél hamarabb ezt a képzelgésedet, és elmúlik a rossz érzésed ott lent.
2010. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tnyleg nem szabad túlzásokba esni sem.Egyik közeli ismerösöm nő és ő meg a mellég nézi folyton és ő is csodálkozik h állandoan fáj neki.Nem kell megbojgatni a dolgokat.Jó ha az ember figyelmes és törödik magával,de azért mértékkel.Nagyon sok más dolog is kivélthat olyan tüneteket amitől akár be is lehet képzelni valami rosszat.

Ha nagyon aggodsz nézezsd meg,ha az megnyugtat.

2010. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem csak egy kis megerősítésre vártam, hogy elmúljanak a képzelgéseim.
2010. nov. 24. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülünk neki!Nyugodjál meg!Nincs semmi baj! Jó éjt neked!
2010. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!