Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor szorító gyűrű a...

Merevedéskor szorító gyűrű a makk alatt. Mi a teendő? Hallottatok-e már ilyenről?

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy fitymaszűkület, mert az előbőrt mind merev, mind nyugalmi helyzetben hátra tudom húzni. Az egyetlen probléma, a szorító gyűrű szerű képződmény, a makk alatt, 1-2 centivel. Nem a makkot szorítja, magát a hímvesszőt. Találkozott-e már valaki ilyennel, én már tűvé tettem a netet ezzel kapcs., de semmi siker, nem tudom mi lenne a megoldás. Abban bízok, hogy idővel, minél több használat után eltűnik ez a gyűrű szerű valami. 21/F
2011. okt. 15. 18:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

"Ezt nem teljesen értem. Most akkor hátratudod húzni a fitymát merev állapotban vagy nem? "


A makkról simán lejön és egyáltalán nem szorít. És a makk alól is tovább tudom még húzni merev állapotban, csak nem teljesen. Lankadt állapotban minden tökéletes.

2011. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
szerintem, ha merev állapotban a makk mögé tudod húzni a fitymát és az nem szorít akkor ott nincs semmi baj. ehhez akkor szerintem nem kell semmilyen beavatkozás
2011. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
52%
Utolsónál a pont!
2011. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 suru adam válasza:
akinek csak eléggé kis mértékű (mint például nekem) az tudja azzal enyhíteni hogy csinál bőrradírt cukorból meg vízből és ha végzett jó alaposan lemossa (boltit ne használjatok mert abban maró hatású anyagok vannak)
2012. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:

Helosztok!

SAjnos nekem is van egy kis fitymaproblémám. Lankadt állapotba teljesen jó hátra megy ,nem szorít ,viszont mereven nem megy hátra ha mégis hátrahúznám teljesen akkor berepedezik meg eléggé ellilul, tehát mereven a hátrahúzás mondhatjuk hogy nem megy, mia véleményetek erről?

2012. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
65%
Kedves előző, fitymaszűkületed van. Ha még fiatal vagy, akkor nem gáz, de ha már idősebb, akkor valamilyen tágító-műtét válhat szükségessé. Ne hagyd berepedezni, mert az elősegíti méginkább a szűkület fokozódását, és akkor már csak a körülmetélés marad.
2012. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
Hát 18 éves vagyok , szóval most valamit kikellne találnom
2012. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Irány az urológia. Ott mindent megtudsz:) A féked nem rövid?
2012. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
Igazából pontosan nem tudom ..de nem lehetetlen... egyenlőre úgygondoltam hogy megpróbálom nyujtogatással esténként a forrró vízben ...hátha beválik ,bízok benne
2012. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
18 évesen már nincs sok remény a nyújtásra! De próbáld meg, nem veszítesz semmit.
2012. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!