Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor szorító gyűrű a...

Merevedéskor szorító gyűrű a makk alatt. Mi a teendő? Hallottatok-e már ilyenről?

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy fitymaszűkület, mert az előbőrt mind merev, mind nyugalmi helyzetben hátra tudom húzni. Az egyetlen probléma, a szorító gyűrű szerű képződmény, a makk alatt, 1-2 centivel. Nem a makkot szorítja, magát a hímvesszőt. Találkozott-e már valaki ilyennel, én már tűvé tettem a netet ezzel kapcs., de semmi siker, nem tudom mi lenne a megoldás. Abban bízok, hogy idővel, minél több használat után eltűnik ez a gyűrű szerű valami. 21/F
2011. okt. 15. 18:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
78%

Hello! Én is ma voltam orvosnál. Nekem azt mondták, hogy a körülmetélést javasolják. Nem teljes, hanem csak részleges. Kevesebb, mint a felét vágnák le. Azt mondta, hogy a plasztikai beavatkozásokat ebben a korban (17) már nem javasolják, ezt inkább kisgyerek korban szokták. Jövőhét csütörtökig kell eldöntenem, addig még körül nézek. A madarászban voltam és egy szimpatikus öreg doktor volt.

Az igazság az, hogy nekem sem fáj, csak inkább kellemetlen. De nekem nem is ezzel van bajom, hanem a kinézettel. Nem szép látvány. Lehet hogy belemegyek ebbe a részleges metélésbe, de még körül nézek, körül kérdezek hátha találok jobb megoldást. De ahogy ez a doktor mondta, nem hangzott olyan vészesen.

2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
22%
Skacok, az ilyen enyhe szűkületet megoldja egy sima bemetszés. Kérdezzetek rá a dokinál.
2011. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%

Hali ismét!


Bocs, hogy eddig nem reagáltam, igazság szerint egy többnapos nemzetközi sportrendezvényen teljesítettem egészségügyi szolgálatot és ritkán volt csak labilis net, egyébként már korábban reagáltam volna. :-T



Nnos...Akkor kezdeném a véleményemmel:

Függően a fékedtől meg le7 próbálni nyújtani, mert ahogy írod, a szűkületed engedné. De a kérdés ott van, mi van akkor, ha egy szintnél már nem megy tovább nyújtani? Ráadásul, ha már nyújtod, ennek van többféle gyakorlata is, amit egységesen alkalmazva le7 azt a szűkületet tornáztatni. Lightosan viszont értelme nincs csinálni, mert az úgy akkor olyan, mintha nem is csinálnád. Akik itt akik koppintanak, azok hangsúlyozzák, hogy le7 fokozott óvatossággal, de ebből te honnan is tud6nád, hogy mi értendő ez alatt, mikor hogyan 6sz azzal a szűk fitymádra, amit csinálsz, és persze az sem mindegy, hogy a fityma milyen (berepedések(?)), a szűkület milyen és hogy hogyan nyújtod!? dO.ob

Ezért is utálok tanácsot adni úgy, hogy nem látom, miről is van szó!? S:-s


A másik dolog... nem tudom, hovávalósi vagy, de engem nagyon érdekelne annak a dokinak a neve és az elér7őségei, aki felajánlotta neked az RKM-et (Részleges KörülMetélést), mivel sajna az ilyen orvos RITKA mint a fehér holló ma Mo-n. Uakkor egyetértek veled abban, hogy minél kevesebb fölösleges beavatkozást kéne vállalni, tehát enyhe szűkületre sztem egy bemetszés még kisebb áldozat lenne, de nagy vszséggel meg is old6ná a te problémádat.


Na most, hogy torna vagy kapásból bemetszés,... egyelőre erre nem tudok most így itt mit mondani. De erre látatlanban egy urológus sem tud mit mondani, mert ugye láttad te is,... elmentél mind2höz külön-külön, mindkettő a dolog alapján más-mást javasolt.

Ha benne vagy én azt felajánlom neked, hogy amennyiben benne vagy abban, hogy megvizsgáljuk a problémát, annyiban segít7ek eldönteni neked, melyiket érdemesebb választani, mit lenne érdemes neked csinálni!?

Ebben az esetben >>privizz rám, és add meg benne egy SkyPE/MSN-címedet, úgy könnyebb lenne kommunikálnunk is.



==~=~=~=~=~=~==

| LINKTÁR :

==~=~=~=~=~=~==


A fitymaszűkületeseknek ajánlom szíves figyelmébe az alábbi oldalakat, amelyek a választ6ó megoldási le7őségekről ír részletesen, akkor is, ha az orvos, aki megvizsgál benneteket, kapásból mjuk a TKM-et (Teljes KörülMetélést) említené.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

(ILL) >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Kérdezőnek A BEMETSZÉSRŐL a fenti linkeken kívül pluszban:

>> [link]

>> [link]

>> [link]

Ha hajtogattál már gyerekkorodban tátikát, akkor tudod, hogy zajlik a fityma átalakítása a keresztirányú bemetszés (dorsalis incisio) során. :-D



A dokiid egyébként sztem okosak, akikhez elmentél, mert nagyon szépen elmondta neked, hogyan is alakul ki a fitymaszűkület!? dO.ob

"a doki mondta ettől függetlenül lehet nemi életet élni, csak vigyázni kell nehogy berepedezzen a gyűrű környékén, mert akkor még szorosabbra fog összegyógyulni." Ez így van! Ha a kukin a bőr megsérül, erőszakosan hátrahúzásra kerül, főleg a veleszületett letapadásos időszak esetén, nagy az esélye, hogy megsérül a fityma bellemeze, és aztán tessék, máris itt vannak a gyerekek az újonnan szerzett relatív fitymaszűkületesek táborában.



"A másik nagy dilemma, a párkapcsolat."

Az a csodás lány, ha valóban szeret, a fitymaszűkületed miatt nem fog elhagyni, sőt, éppen ellenkezőleg: MELLÉD ÁLL, ÉS TÁMOGAT MAJD! Ért7ő, hogy most borúlátóbb vagy, Tesó, mert te nem érzed azt, hogy TELJESen kifogástalan állapotban lévő, tökéletes felszereltségű srácot kap, mert mi fiúk, férfiak a mindent a legtökéletesebben szeretnénk szerelmünknek adni, és amikor úgy érezzük, hogy ez nem ad6ó meg, az önkreálta büszkeségünk miatt teljesen letörünk, elszontyolódunk, megfeledkezvén arról, hogy a csaj nem így gondol rólunk, és ha megszeret, akkor ez lesz a legkisebb dolog, ami őt izgatni fogja, mert ő szeretni fog, mert szeretni akar bennünket úgy, ahogyan, és amilyenek mi vagyunk,... VALÓJÁBAN. Ők is aggódnak a maguk módján bizonyos fokig, milyen benyomással vagyunk róluk, szóval ne hidd azt, hogy egyedül vagy a félelmeiddel. A csajoknak is van épp elég, és ők is gyakran beleesnek uabba a hibába, mint mi, igaz, az ő fitymájuk a csiklón nem tud beszűkülni.

NEM FOGOD ELVESZÍTENI, CSAK HA EZEN AGGÓDSZ, mert akkor a te félelmeidet kisugárzod felé, éppen ezért csacsiságokon te ne aggodalmaskodj! Lazíts! ;-D


Ha odáig juttok, hogy használni kelljen a "fegyvert", mit fogsz tenni?

Nem aggódsz. Elmondod neki, hogy úgy érzed, van egy kis fitymaszűkületed, emiatt vannak félelmeid, de vele együtt ez is feled7ővé válik, ha odafigyel arra, hogy neked jó legyen. Nem egy sorstársadtól kaptam visszajelzést a tekintetben, hogy a barátnőjük/partnerük a fityma szűkössége ellenére is jól megtanult "furulyázni" úgy, hogy az valóban "zene volt a füleinek" ;-D Másoknál fitymatágító-nyújtógyakorlatként 6ott a szexuális aktus, azonban ott a fityma sem volt mindegy. De az a srác azért lett szomorú, mert elvesztette a szűkületét... :-D

...meg még azért van pár jó sztori erről, szal ne parázz máá'! Megoldjátok és minden jó lesz! :-D



=====

@ [10-18 22:16]-os hozzászóló:


Uezt tudom neked is mondani, ill. felajánlani, amit a Kérdezőnek is. ha szeretnéd, nézzük meg, mi hoz6ó ki abból a szűkületből!?

Az RKM-et javasló dokid elér7őségét tőled is örömmel venném, ha átpasszolnád! :-o, ettől függetlenül a döntés a tiéd. Ha okés részedről az RKM, akkor fogadd el csütörtökön.

Mindenesetre megvan a módja a fitymatágításnak, de azt most még nálad sem le7 megmondani, hogy mennyire működne, ahogyan a bemetszésnél is ez lenne itt a kérdés. Ezt csak akkor le7ne kideríteni, ha látjuk magát a szűkületet és kipróbálnád a módszert, s ezt a fitymád le7ővé is tenné. (A Sajátát módszeremet sajátos elképzelés alapján többféle nyújtógyakorlattal kombinálva, odafigyelve a megelőzésre állítottam össze.)



Nno, FEL A FEJJEL, Skacok! Itt még nincs veszve SEMMI és a helyzet megold6ó! ;-D


Üdv: EE

2011. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
31%

>...

Még1LINK a bemetszésről (ábra):

>> [link]

Üdv: EE

2011. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
13%
A részleges metélés, amikor nincs merevedés, akkor nem igazán látszik, sok olyan ember van, akinek nincs egész hosszú fitymája, ha a nagyobbik részét befedi a makknak a bőr, akkor az már elég jó. A teljes körülmetélés az, amit mindenképpen el kell kerülni, mert az gáz
2011. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb mint két múlva műtenek a madarászban. részleges metélés lesz. csak a beszűkült részt, kb fél centit fognak levágni. a gyógyulás idő max 2 hét azt mondta az orvos.
2011. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
35%
Részleges metélés, hát, nagy szerencséd van! Tedd össze a két kezed... nekem levágták az egész fitymát :(
2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
80%
Énis hasonló problémákkal küszködök, amit küldtél képet hogy ilyen fajta szűkűlet van, nekem is ilyen, de nekem nagyon kis mértékben igazábol amikor használom,mármint matyizásra, akkor egyáltalán nem fáj nem is kellemetlen.Picit nekem is csúnya:S Érdekelne majd a tapasztalata annak a hozzászólónak, aki majd részleges metszést kapott:) EE neked pedig, énis megköszönöm amiket leírtál, jó hatással vagy itt a gyakorik.hu-n ránk és az önbizalmunkra:) Esetleg nekem vészes-e a dolog? amit leirtam, hogy nekem milyen mértékü?
2011. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kis mértékű a szűkületem, hogy egyáltalán nem szorít. Mereven simán hátrahúzom és a makk alól még kb. 1-2centivel tovább tudom húzni. Tehát nem tudom mereven teljesen hátrahúzni, de azon kívül semmi negatívuma nincs. Úgyhogy én szerintem hagyom így:) Felesleges lenne ezért megműttetni. Szerintetek?
2011. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

"Mereven simán hátrahúzom és a makk alól még kb. 1-2centivel tovább tudom húzni. Tehát nem tudom mereven teljesen hátrahúzni,"

Ezt nem teljesen értem. Most akkor hátratudod húzni a fitymát merev állapotban vagy nem?


Amúgy engem tegnap műtöttek a Madarászban. Altatással csinálták. Nagyon kevés fitymát vágtak le, mivel nem volt olyan komoly a probléma, hátra ment a fityma csak szorított. Most kissé bevan dagadva a makknál. Kamillateába kell lógatnom. Doki azt mondta, hogy 1-2 héten belül kiesik a varrat. Jövőhét kedden megyek kontrollra.

2011. nov. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!