Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor szorító gyűrű a...

Merevedéskor szorító gyűrű a makk alatt. Mi a teendő? Hallottatok-e már ilyenről?

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy fitymaszűkület, mert az előbőrt mind merev, mind nyugalmi helyzetben hátra tudom húzni. Az egyetlen probléma, a szorító gyűrű szerű képződmény, a makk alatt, 1-2 centivel. Nem a makkot szorítja, magát a hímvesszőt. Találkozott-e már valaki ilyennel, én már tűvé tettem a netet ezzel kapcs., de semmi siker, nem tudom mi lenne a megoldás. Abban bízok, hogy idővel, minél több használat után eltűnik ez a gyűrű szerű valami. 21/F
2011. okt. 15. 18:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
32%

@ #25/#27/#29-es hszóló

Hali!


A fitymatágító-nyújtó gyakorlatok nemcsak 18 éves korig válnak be, hanem akár tovább is,... HA szakszerűen csinálják és figyelembe veszik a fityma jellemzőit, tűrőképességeit, és magának a fitymaszűkületnek jellegét, annak viselkedését, mozgását. Jelenleg a te esetedben SEM le7 azt tudni még, hogy a te fitymád alkalmas-e a nyújtásra, ezt sajnos látatlanban nem le7 megmondani.


Azonban jelen topik legelső és második oldalán kérdező és a többi segélykérő tájékozódását próbáltam elősegíteni tetemes mennyiségű linktárral. Ez mind szemléltet, bemutat, magyaráz... Kidolgozásukkor törekedtem arra, hogy közért7ő legyen mindenki számára, le7őleg ne száraz és unalmas, hanem érdekes, ill. kapásból a megoldás magyarázatához irányítsanak a linkek, ha követed őket.


Nézd át őket, és ha vmit nem értesz, kérdezz!

Ha itt nem akarod/mered, akkor >>privizz és segítek! Okés? :-)



Nah, fel a fejjel! ;-D

Üdv: EE



***

PS.: A Kérdezővel, a #11/#20-assal, ill. a #18-assal és a #19-es hozzászólókkal mi van most?

Mi újság veletek, Skacok? Hogy vagytok? Történt máá' azóta veletek vmi jó is? Ha igen mi és hogyan?Beszámolnátok a fejleményekről, Fiúk? :-o

2012. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Ha ilyen eset áll fent, mint amit a kérdező említ ez teljesen lehetetlenné teszi a közösülést?
2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
36%

# 32 @ tegnap 17:48

"Ha ilyen eset áll fent, mint amit a kérdező említ ez teljesen lehetetlenné teszi a közösülést?"


_ Hali!


˙

Nem feltétlen. Ez csakis a szűkülettől, annak súlyosságától, vmint a fitymabőr minőségétől (vastagság, rugalmasság, szerkezetstabilitás), állapotától (ápoltság, elhanyagoltság, higiéne), esetleges sérülékenységétől (sebek, hegek,...), vagy külső mechanikus hatástól (TRAUMA: túlerőltetés, intenzív, hajszolt szex/szeretkezés, önkielégítés, fitymahátrahúzkodás...) ill. fertőzéstől (kórokozók megjelenése) függ ill. függhet.


De tudok olyanról is, hogy egy srác a 16-os éveiben a kolesz ásza volt -- saját elmondása szerint -- parafimotikus fitymaszűkületével, és bár eleinte kegyetlenül fájt neki a szex, nem arra figyelt, hanem a csajra, akivel szexelt, és megszokta a strapás aktust s vele együtt a fájdalmat is. A fitymája meg bírta, nem szakadt el, így a fitymaszűkület a hosszas strapálgatásos szexnek 6ására,... -- hiszen a csajokat a srác a szűkületével __ saját állítása szerint __ abszolút a csúcsra juttatta, aminek természetesen híre ment, -- megadta magát, és elkezdett tágulni, majd megoldódott.

A srác azóta tudtommal felnőtt és a fitymaszűkületével együtt a régi rózsás szexuális életét siratja, amit a már megoldódott, megtornásztatott fitymaszűkületének köszönt.


˙

(Természetesen félreértés ne essék, nem kívánok senkit sem arra buzdítani, hogy a sztori 6ására felbuzduljon, és kitegye a saját fitymáját hasonló strapának, mint amit a srác is tett. Az eset egyedi, nem biztos, hogy másoknál is így viselkedik a fitymaszűkület, hisz...

... "AHÁNY FÉRFI, ANNYI FITYMA!")


Üdv: EE

2012. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
88%

Én is hasonló cipőben járok mint Ti.


Lankadt állapotban a fitymát gond nélkül fel tudom húzni a makk alá, tőle akár 1-2 cm-re is. Viszont ha vissza akarom engedni, akkor közvetlenül a makk alatt felgyűrődik, amolyan spanyol gallért képezve. Magától nem megy vissza a makkra, kézi rásegítéssel, nem erőltetve viszont igen.


A köztes állapotban pedig, mikor már nem lankadt és még nem merev, de már duzzad, akkor úgy néz ki a hímvessző, hogy a makkról a bör teljesen lejön, tőle 2-3 cm-ig hátra is tudom húzni, de a kettő között egy olyan duzzadt rész alakul ki, mint ami a második képen is van, vagyis ezen itt:


[link]


(Ez csak akkor van így, mikor teljesen lankadt állapotból a fitymát teljesen hátrahúzom és onnan, abból az állapotból merevedik)


A merev állapottal már más a helyzet. A fityma nem húzódik le magától a makkról a merevedési folyamat során, kézi rásegítés szükséges. A makk tövéről kissé feszítő érzéssel, de le tudom húzni a fitymát és az említett gallér szintén fent áll. Ezt a lankad változathoz hasonlóan szintén vissza tudom tenni, de nehezebben.


Tartok tőle, hogy nekem is orvosi beavatkozásra lenne szükségem, de mint minden ilyen jellegű beavatkozástól tartok. :(


23/F

2012. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
94%
Nekem is pont ugyanez a problémám.
2012. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
96%
Üdv! Nagyon hálás vagyok hogy rátaláltam erre a kérdésre, mert barátomnak is van kis mértékben fitymaszűkülete. Most lett intimebb a viszonyunk, de emiatt kicsit félek lefeküdni vele. Nem magam miatt hanem miatta. Ő azt mondja hogy "működik" minden rendesen, de ugye nem lehet teljesen hátrahúzni a fitymát, és félek hogy fájdalmat okoznék neki. A tisztán tartásával semmi gond (ezt csak azért mert EE egyik korábbi hozzászólásában olvastam hogy a felgyülemlett baktériumok káros hatással lehetnek a partnerre). Felmerült bennem, hogy esetleg fájdalommal járna-e neki az aktus, vagy ha "csak" kellemetlen, akkor nyilván nem tudná úgy élvezni a dolgot és lényegében eredménytelen lenne. Tehát srácok hogy is van ez? Mennyire gátolja a szexet? Előre is köszi :)
2013. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
44%

Urak,


Sokat segített Nekem ez az oldal. Röviden a sztorim:


Ér kidudorodva a makk alatt, irány bőr-nemibeteg doki. ( viszketés, pirosság nincs) Felírt egy vénagyulladásra való szettet ( Detralex + Lioton ). Dudor elmúlt, de elállt a gyűrű. A fitymát hátra húzva a makk alatt a bőrben gyűrű formájú szorító képződmény. Alig lehetett hátra húzni.


Para. Irány urulógus. Elsőre betippelte, hogy kezdődő cukor miatt van --->>> le kell vágni. Vérvétel. Cukor rendben. Közben a gyűrű szorítása kicsit engedett. Újabb vér-vizelet vizsgálat kombó. ( közben erős lobbi hogy vágjuk le a végét...). Nézgelődtem a neten folyamatosan. A BALANITISZ kórképei között találtam: " akár fitymaszűkület, úgynevezett parafimózis (spanyolgallér) " tünete is lehet. Hozzá kell tennem, hogy a többi jellemző tünetet nincs.

Közben párom rendszeres rákszűrés eredménye megjött. Benne Gomba. Nála standard tünetek.

Tehát gyanús hogy GOMBA!!! --->>> DIFLUCAN 150 üti. Hadiösvényen beszerezve, 2x150, másnap 150, rá két napra 150. Közben vissza urulógia: tenyésztési leletel negatívak. Dokinak elmondtam a párom leletét. Erre a doki is felírta DIFLUCAN-t. ( Beelőztem, de jó az irány...) Egyenlőre tünet szűnik - javul. Gallér sokkal jobb. még korábban átcsapott egy vénagyulladás felé ( most a tetején fenül a főnyomó vezeték....) de nem vészes. Nem akarom elkiabálni, de eddig úgy tűnik hogy kés nélkül javul.


Okulásul mindenkinek: Nem elég a szondás minta + vizelet + vér vizsgálat. Szerintem nálam azért lett negatív a lelet, mert a fityma alatti részről nem vizsgáltak kenetet. Ha a párom nem éppen most kapja meg a leletét, lehet hogy megyek a kés alá...

2013. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok.


Sajna nekem is az van. Még az együttlétben is gátol. Sok esetben erekció problémát is okoz. Ami nem egy kellemes dolog. Ha fél hat van, és ott a nő :(


De két kérdésem lenne.


Nektek nem párosul ez makk érzékenységgel? Az orális sextől ki tudok ugrani az ablakon, ha a makkot célzottan piszkálják.

Aktus közben nincs vele gond!

Kalocsa-Baja körül tudtok jó urológust?

2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Előző, az orális szexszel eleinte nekem is voltak gondjaim, mert ha nem nagyon érte azelőtt inger a makkot, és nem lett szoktatva hozzá az azért elég nagy szívás, és nekem az előtt nem volt hátrahúzható a fitymám petyhüdten se és nekem is akkoriban lett barátnőm mint amikor a kommentedet írtad! Azt tudom, hogy fontos hogy a barátnőd megértő legyen és ne problémaként fogja fel a gyakorlatlanságot! Mi többször közben megálltunk, mert olyan volt mintha a makkomról izzó vassal égették volna le a bőrt, kínzásnak tökéletes lett volna de élvezni nem tudtam. Ezen kivül a sok síkosító segíthet, és hogy gyakran álljatok meg pár percre! Az is jó lehet, ha elkezded hátrahúzva hordani a fitymádat, ezt a tippet pl. E E-től kaptam, amikor megvizsgált a fitymaszűkületem miatt. (Köszi még egyszer! ;)) Mert akkor folyamatosan inger alatt van tartva a makkod és az elején lehet járni nem fogsz tudni az érzékenységtől, aztán egyre inkább megszokod jó esetben. És így idővel meg fogod szokni azt is hogy a barátnőd a farkadat szo p kodja, és nem lesz gond! De ha fitymaszűkületed is van vagy a féked rövid vagy mindkettő, előbb azt nézesd meg, mert lehet annak is köze lehet ehhez hogy a makkod ennyire érzékeny!
2018. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

De akár EE-vel is meg nézettheted, nagyon sok jó tanácsot tud neked adni és mêg mindig aktív az index fórumon a régi felhasználó nevén ami EE|33! A gyakorin már rég nincs fönn és elég sok irigye van ezek meg próbálnak privátban rádirkálni hogy lebeszéljenek róla közben meg egy szót nem beszéltek vele,de azért na....! Ettől még hozzáértő elég csak megnézni mennyit kommentelt ide vagy az index fórumra míg azok akik le akarják járatni meg emiatt privátban zaklatják a kérdezőket hogy próbálják lebeszélni róla meg csak bujkálnak privátban és tönkreteszik a jövődet!

EE évente több városban is rendel és ha gond van a bránerrel nekem fitymaletapadásban segített, utána derítettük ki eggyütt hogy fitymaszűkület és rövid fék is van azzal is csinàlnunk kell valamit! És mindenben én dönthettem nagyon emberséges volt velem és megmentette a fitymámat amiröl minden urulógus lemondott már, szóval ha gond van a farkaddal és nem akarsz szenvedni a magyar lepukkant egészségügy nyomorúságos és meg alázó bürokratikus útvesztőiben, nála jobbat nem fogsz találni aki azt segít megvalósítani amit te akarsz és ha azt akarod akkor mindent elkövet hogy megmentse a fitymádat!

Meg EE piercingel is és ha elszakadt fitymafék a gondod abban is tud segíteni hogy szép legyen, mert egyik baràtomnak elszakadt a féke, az egész rútul fel volt dagadva és ilyen ronda caffatosan lógott neki a bőr ott és vérzett meg folyton felrepedt, elment az urulógushoz, az meg szépen mosolyogva közölte vele hogy ezt körül kell metélni és nincs más mód! EE meg megmentette neki és nagyon szép lett neki is! az ő módszere a fékalávarrás azzal nagyon igényesen meg tudja csinálni úgyhogy ha ki akarod kerülni az urulógust de tapasztalt és megbízható embert keresel akkor meleg szivvel ajánlom hogy keresd meg!

2020. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!