Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzéketlen makk szűkület...

Érzéketlen makk szűkület miatti metélés után. Mit tegyek? Lent.

Figyelt kérdés
Az egész kálvária egy kegyetlen fitymaszűkülettel kezdődött.Olyan mértékben szűkültem be,hogy sok esetben a vizeletet is akadályozta a szűkület.Merevedés maga a pokol volt minden egyes alkalommal.És sajnos volt elég sűrűn,mert önkielégítés szóba sem jöhetett.de hogy is jöhetett volna,amikor örültem ha annyira hátra tudtam húzni,hogy ne verjen bele a vizeletbe a fitymám.Akkor fordultam orvoshoz,amikor már elviselhetetlenül büdös volt és az a fehér túró féleség(vagy mi) jött ki rajta.Az orvos azt mondta ad egy hetet,ha hátra tudom húzni,akkor oké,ha nem,akkor egy hét múlva menjek vissza.Próbálgattam vízben,kegyetlenül besíkosítva,egyszer részegen az elkeseredettségtől és a fájdalomtól erővel is próbáltam hátratépni,de nem ment.Ezért aztán körülmetéltek.Mikor már lehetett volna szexelni,akkor viszont jött a dolog talán legrosszabb része: teljesen érzéketlenné vált a makkom.Hiába vetek be bármit,akkor sem tudom izgatni és sajnos más sem.Akkor ürítek csak ondót,ha annyira feltüzelem magam,hogy magától pumpálódik ki,vagy éjszakai magömléssel.Most hagyott ott a második barátnőm ezért,úgyhogy nagyon el vagyok keseredve.Ki mit tenne most a helyemben?

2012. aug. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy ?
2012. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Hahó! Hány éves vagy?

(Ha nem állsz szóba velünk, miért írtad ki kérdésedet?)

2012. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
OFF: Ja igen, és az a fas'z, aki lepontoz, tudja is egyáltalán, miért pontoz le? Vagy szokás szerint csak döglik, mint a légy a szirupban?
2012. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szellkriszta ***** válasza:
100%
Az én barátom elkezdte hátrahúzva tartani a fitymát. Valóban érzéketlenebb lesz, s kicsit durvább felszínű a makkja, de nem vészes, simán ki tudom elégíteni. Hogyhogy teljesen érzéketlen? (Segíthet, ha síkosítod.) Amúgy meg szerintem az kell még neked, h valakivel (mondjuk a barátnőddel, ha lesz) kibeszéld a körülmetélés miatti bajaidat. Hidd el, sokat segít!
2012. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!