Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Körülmetélt férfiak...

FONTOS! Körülmetélt férfiak válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a dologgal kapcsolatban.

Milyen okból tettétek meg?

Meddig tartotta műtét?

Mit éreztetek, fájt? (Tudom, hogy utána mindenképpen fáj)

JÓ, rossz élmények?

Kamillás borogatás?

Tudtatok e aludni a fájdalomtól?

Hol vagy kinél a legjobb megcsináltatni, ki a legjobb orvos e téren? Nem szeretném, hogy véletlenül is elszúrja valaki vagy hentesként kaszaboljon valaki és nyoma maradjon. Ha tudtok valakit vagy egy jó kórházat jó eredményekkel Pesten és környékén akkor várom a válaszokat. Köszönöm.



2013. jún. 4. 15:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező,

nekem is gondok vannak a körülmetélés után és nem csak a maszturbálás, hanem az egész el van cseszve emiatt. Kártérítést nem nagyon remélhet senki, meg hát mivel is kártérítenének? Szóval jól gondold meg, mit csináltatsz, szerintem a fitymából minél többet tarts meg, amennyit csak lehet. Mert utána, amikor már nincs elég anyag, amiből dolgozhatna (nyilván méregdrágán) a plasztikai sebész, akkor már nincs visszatánc. Ez sajnos ilyen. Akinek elszúrják, annak nincs vigasz, nincs semmi.... vigyázz, kire hallgatsz itt, mert sok a troll!

2013. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező,

mennyire szűk az a szűkület nálad? Írtad a fék rövidségét is, az is okozhat ál-szűkületet (úgy tűnik, mintha f.sz. lenne, pedig nem), lehet hogy elég csak azt megoldani.


Valamint annyit még, hogy vannak sokkal kevésbé drasztikus (műtéti) megoldások, mint a körülmetélés, olvass utánuk, működnek.

2013. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Olvastam, de, hogy őszinte legyek, szeretnék a szexuális életemen is javítani ezzel, és akkor tovább bírnám. Persze nem ez a fő motivációm, de azért nem elhanyagolható és szeretném kihasználni ezt az alkalmat ha lehet. Tudom, hogy krémek is jók a problémámra, meg egyéb, de ez minden gondomat megoldaná.
2013. jún. 8. 20:32
 14/51 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj... nem osztom teljesen a néhány válasszal ezelőtti író vészkárogó világnézetét, de az biztos, hogy ha elcseszik, akkor már nincs visszaút. Márpedig ez benne van a pakliban, a legjobb orvossal is megeshet.


A kevésbé drasztikus műtétekkel is megadatik az a lehetőség, hogy a makkodat szoktasd a külvilághoz – tudni fogod majd hátrahúzva hordani a fitymádat, ha akarod... de nem lesz *kötelező*. Ha mégoly tökéletesen TKM-elnek is, az első pár hónapban sicher hogy a jóistent is átkozni fogod, hogy nem fedheted be a makkodat.


Szóval szerintem minden más műtét, tréning *is* megoldja mindkét problémádat, közvetetten vagy közvetlenül. Csak éppen sokkal humánusabban és nem állítod magadat kész tények elé.


Én először biztos megpróbálnám a lightosabb utat, ennyit tudok mondani.

2013. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Régebben kipróbáltam, hogy milyen napokig hátrahúzott fitymával járkálni. Nagyon tetszett. Az első pát óra fura volt, mert nagyon éreztem a külvilágot úgymond, de másnap reggelre már el is felejtettem az első pisilésig, hogy hátra van húzva. :) Jogosak az érveitek a körülmetélés kockázatait tekintve, de a Robotzsaru szavaival élve "Ember vagyok, kockáztatok." :D Majd drukkoljatok. De még várom a válaszokat persze, írjatok amennyit szeretnétek. Elolvasom mindet.
2013. jún. 9. 01:07
 16/51 A kérdező kommentje:
pár óra*
2013. jún. 9. 01:07
 17/51 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha kipróbáltad visszahúzva és jó volt, akkor metéltesd körül valami magándokinál, de beszéld meg vele az összes dolgot meg a szabásmintát is.
2013. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Nem öltönyt varratok magamnak
2013. jún. 9. 09:51
 19/51 anonim ***** válasza:
65%

Én is azok közé tartozom, akik megszívták vele, de látom a lényeget előttem már leírták, szóval nem kell tépnem a számat. Értékes, pótolhatatlan idegsejteket vesztesz, elérzéketlenedik, kiszárad a makk, további érzékenységvesztést okozva, de nem ragozom, mert már leírtam vagy ezerszer. Öt-tíz év múlva már több tapasztalatod lesz. A hozzászólásom lényege az öltönyvarrós gondolatod, szerintem a "kolléga" erre gondol:


[link]


A dolog jelentőségére csak a műtét után lehet ráébredni.


Üdv.

2013. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Akkor ti akik megszívtátok, miért szívtátok meg, és akik azt mondják, hogy elszúrták, mit értenek ezalatt? Hogy lehet egy állítólagos rutinműtétet elszúrni. Részletesen picit, kérem.
2013. jún. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!