Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Körülmetélt férfiak...

FONTOS! Körülmetélt férfiak válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a dologgal kapcsolatban.

Milyen okból tettétek meg?

Meddig tartotta műtét?

Mit éreztetek, fájt? (Tudom, hogy utána mindenképpen fáj)

JÓ, rossz élmények?

Kamillás borogatás?

Tudtatok e aludni a fájdalomtól?

Hol vagy kinél a legjobb megcsináltatni, ki a legjobb orvos e téren? Nem szeretném, hogy véletlenül is elszúrja valaki vagy hentesként kaszaboljon valaki és nyoma maradjon. Ha tudtok valakit vagy egy jó kórházat jó eredményekkel Pesten és környékén akkor várom a válaszokat. Köszönöm.



2013. jún. 4. 15:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
26%

A HIV megelőzés eléggé irreleváns azért. A résztvevő afrikai országokban iszonyúan magas a fertőzöttek aránya eleve, nincs könnyen elérhető óvszer és esetenként kulturális oka is van hogy nem használnak kotont (ahogy arra is, hogy a szűz lányokat megerőszakolják – amúgy te, mint a körülmetélés „kultúrájának” nagy védelmezője, pártolója és piedesztálra emelője, ezt is támogatod, mondván hát a kultúrájuk része?)


Mindeközben Európában 1) védekezünk 2) eleve ezrelékben(!) mérve is kis számokról beszélünk a HIV-fertőzöttek számáról. Segítek: a tízmilliós országban kb. 10 ezer ember az. Baromi kevés.


A HIV ellen a védekezés és az elővigyázatosság segít, és sokkal hatásosabb, mint holmi műtéti beavatkozás.

2014. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
26%

Megjegyezném, hogy a házipatika oldala 1) forrásmegjelölés és 2) szerzőmegjelölés nélküli.


És mindenképpen érdekesnek tartom, hogy a millió éves evolúciónál mi már megint okosabbnak hisszük magunkat. Főleg Morrisék.

2014. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

az tényleg baromi kevés, csakhogy ez a szám természetesen a jéghegy csúcsa csak. sztem senkinek sem kell magyarázni h a ténylegesen diagnosztizáltak alig pár %-át teszik ki a valójában fertőzöttek köréből. úgyhogy az erre való hivatkozás nem helyes.

(a lányok körülmetélését hagyjuk már, az teljesen más téma, és a legkisebb mértékben se arról szól, mint a fiúké !! nem, egyáltalán nem pártolom! sőt, barbár eljárásnak tartom, és azt tényleg csak a legsötétebb helyeken végzik, ellentétben a fiúk metélésével)

2014. júl. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
20%
Egyetlen szót se ejtettem ugyan a lányok csonkolásáról, de örülök, hogy odáig már nem merészkedsz.
2014. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
7%

A napokban rakerdeztem a hazipatika oldalanal, hogy megis ki az, aki vallalja azt, ami az oldalukon kint van, merthogy a hatranyokrol, esetleges problemakrol egy szot se ejtettek.


De erdekes, nem kaptam valaszt.


Nem fura ez?


MIK VANNAK....

2014. júl. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
64%

de tényleg nagyon fura.


megint ez a "vállalja magát" ... édes istenem ....


Megbeszéltük már: neked elcseszték, megértem h dühös vagy, oké, rendben. de nem kéne általánosan szidni az egész jelenséget emiatt.


Én pedig csajokat kérdeztem már nem egyszer arról h ha adott egy ikerpár fiú, mindkettő egy lányok bálványa fiúisten, és az egyik metélt, a másik metéletlen, akkor melyiket választanák. A válasz mindig az volt, h "természetesen a metéltet". És akkor ismét egy sor, már korábban részletezett ok ...

2014. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
38%

Milyen okból tettétek meg?

Relatív fitymaszűkület. Nem kellett volna hozzányúlni.


Meddig tartotta műtét? Kb. 40 perc lehetett


Mit éreztetek, fájt? Igen, közben is, mert közben elmúlt a fájdalomcsillapító hatása.


JÓ, rossz élmények? Műtét közben a valaha érzett legnagyobb fájdalom. Utána hetekig nagyon nagy fájdalom. Azóta a makk érzéketlenebbé vált,átlag 2 naponta egyszer az alsó kellemetlenül dörzsöl.


Kamillás borogatás? Csináltam, de nem lett szép, a hegképződés egyéni hajlam kérdése.


Tudtatok e aludni a fájdalomtól? A második naptól.


Hol vagy kinél a legjobb megcsináltatni, ki a legjobb orvos e téren? Csak olyat, akivel ne csináltasd.


Nem szeretném, hogy véletlenül is elszúrja valaki vagy hentesként kaszaboljon valaki és nyoma maradjon. Én sem szerettem volna, de a lányokat szerencsére a kinézete nemigen érdekli.


Amíg lehet bármilyen más módszert próbálj!

Nyújtás hosszban, átmérőben forró vizes fürdő, szteroidos kenőcs. Visszacsinálni nem lehet. Egyénfüggő, hogy testileg lelkileg mennyire sínyled majd meg a hiányát. Nem lehet előre megmondani, utólag hogy fogod magad érezni. Megcsonkítva, vagy egy probléma forrástól örökre megszabadítva. Bár ha a szemhéjat levágják, nem jobban lát az ember, hanem a szaruhártya kiszárad és megvakul, szóval..

2014. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
37%

Amerikában nem lecsapják, csak a te perverz álomvilágodban. Ez inkább valószínű, hogy Afrikában történik a bokorban, jó rozsdás (és bizonyára nem steril) késsel.


Amerikában jellemzően különböző fogókkal-gyűrűkkel és szikével/ollóval végzik a dolgot.

2014. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy még jó, hogy mondod, hogy te nem tolod a reklámot, kedves 47%-os – az utolsó két kommented csak az volt.
2014. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

de hol itt a reklám?

és mi lenne benne az érdekem?

2014. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!