Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Körülmetélt férfiak...

FONTOS! Körülmetélt férfiak válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a dologgal kapcsolatban.

Milyen okból tettétek meg?

Meddig tartotta műtét?

Mit éreztetek, fájt? (Tudom, hogy utána mindenképpen fáj)

JÓ, rossz élmények?

Kamillás borogatás?

Tudtatok e aludni a fájdalomtól?

Hol vagy kinél a legjobb megcsináltatni, ki a legjobb orvos e téren? Nem szeretném, hogy véletlenül is elszúrja valaki vagy hentesként kaszaboljon valaki és nyoma maradjon. Ha tudtok valakit vagy egy jó kórházat jó eredményekkel Pesten és környékén akkor várom a válaszokat. Köszönöm.



2013. jún. 4. 15:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 1 bajom van csak:


Azok, akiknek nem sikerült jól a műtét, gyakorlatilag lenézik a körülmetélteket, mert hogy "milyen barom vagy hogy megcsináltattad", stb. Tisztelet a kivételnek. Én önként csináltattam meg, mert nekem így jobb, de amíg az én testem, hadd döntsem már el, mit kezdek vele.

Az ellenzők tábora szidja a metélést kedvelőket, de az ellenzőktől nem láttam még 1 képet sem, hogy nekik miért is olyan rossz. Ha ennyire úgy érzik, hogy ők az Önkéntes Fitymamentő Társulat, akkor elrettentésként megmutathatnák, hogy nekik mégis milyen, ha már ennyire szajkózzák.

2013. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Jaja, kb ezt akarom én is, vagy hogy csak elmondják, de tudni, hogy miért olyan szörnyű. Mit ronthatnak el?
2013. jún. 13. 22:19
 23/51 anonim ***** válasza:
43%

Személyesen nem vagyok érintett, de abból amit láttam, az alapján amit elszúrhatnak, vagy ami rossz történhet:

- A vágás egyenessége (mennyire merőleges, egyáltalán egyenes-e; látni rémesen cikkcakkosakat, amerikaiakon, ahol pedig aztán igazán tudják, hogyan kell körülmetélni...)

- A vágás két oldalán lévő színkülönbség (minimum komikus, rosszabb esetben szimplán gáz, ha nagy a pigmentációs különbség)

– A vágás gyógyulása (mennyire hegesedik a bőr, szép lesz-e az eredmény (mondjuk *szerintem* rohadtul nem szép egy ordenáré hadi sérülés a péniszen, de ez a magánvéleményem), mennyire maradnak láthatóak a varratok nyomai (olyat is láttam, hogy elég sokáig „zippzáros” maradt))

– A makk egyenetlen pigmentálódása

- Ha megunod a fedetlenséget, nincs visszaút

- A műtét maga egy maradandó sérülést okoz, akárhogy is nézzük: idegi, érrendszeri, nyirokérrendszeri változásokat (de ez minden műtéttel előfordul, ahol eltávolítanak valamit). Utóbbi vicces tud lenni, ha „bemázlizod” és emiatt gyakran felpuffad egy részen, mert a szövetközi folyadék nem áramlik rendesen.


Persze igen, ezek simán lehet, hogy egyikével se fogsz találkozni mert szerencséd van, jó az orvosod, és amúgy is. De azt mondani (mint a pártolók majdnem mindegyike teszi), hogy ez egy teljesen veszélytelen és csupa előnyökkel járó beavatkozás – súlyos felelőtlenség.

2013. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
12%

Vágasd le az egészet.

Előnyei:

Nem zavarja az agyadat a szex.

Futás közben nem súrolja a lábaidat.

Kényelmesen, ülve tudsz pisilni.

Sokáig énekelhetsz a gyermekkórusban.

A fiúknak is tetszeni fog a tested.

2013. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
42%

23,24

úr isten, inkább maradattok volna csendben ...


miért is ronda? én sok csajszival beszéltem, akik szerint király! és nem tudom, az itt leírt tünetek mégis hány%-ban jelentkeznek, de ahányról én eddig tudok, ott senkinél ...


na meg pont az amerikai módszert szidod? az a helyzet h messze a legbiztonságosabb és legegyenletesebb eredményt adja ... gondolkozz már, míg nálunk körbevagdossák szikével vagy lézerrel, addig náluk nagyjából kizárt a cikkcakkosság, aki ismeri a módszert, az tudja miért.


de látom, már nem tegnapi a kérdés, szal azóta megvolt? és milyen? jól sikerült?

2013. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
70%
Előttem író, hány ilyen fiut ismersz ?
2013. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Nem volt meg, legkésőbb Júliusban lenne meg. attól függ, hogy tudom beiktatni a munka mellé, de minél előbb megszeretném csináltatni, csak kéne találnom egy jó orvost. Megírom ha megvolt és azt is, hogy milyen volt.
2013. jún. 16. 20:30
 28/51 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon ijesztő, amiket itt olvasok. Én pl azok közé tartozom, akiknek nem sikerült jól. És ha tényleg azon múlik, hogy valaki elhiggye, hogy ilyen létezik, nyugodtan találkozzom velem és aztán elveszem a kedvét egy fél perc alatt attól, hogy a farkát kockáztassa. Elég egy pillantást vetni az enyémre és biztos, hogy elmegy a kedved az élettől is. És közben az a "vicc", hogy amikor gyerekkoromban csinálták, utána nem látta és nem gondolta senki, hogy rossz lesz. Sok hiba van, amit jelenleg NEM LEHET orvosolni. Esetleg az orvosokkal történt levelezéseimet bemásolhatnám ide és akkor az meggyőzőbb lenne, mint az én szavaim. Végül is én csak egy rosszul körülmetélt pénisz tulajdonosa vagyok, így orvosi diploma nélkül nehogymár okos legyek a saját péniszemet tekintve....
2013. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
34%
csináltass korrekciót! lecsapták vagy vágták?
2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
56%
Hogy lehet körülmetélten kiverni?
2013. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!