Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől pisilhettem be? Egy...

Mitől pisilhettem be? Egy olyan fiú vagyok aki szokott kedvtelésből hordani pelenkát estére mert biztonságot ad. De most bepisiltem és NEM akarattal. Mi lehet a bajom? :S

Figyelt kérdés
tehát ma reggel bepisiltemés nem emlékszem hogy mikor. aludtam. nem ébredtem fel. szerencse hogy volt rajtam pelenka. és ez nem az első eset. mi lehet a baj?
2015. dec. 14. 21:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol erzed magad igy, akkor minek irsz ide? Ez nemvilagnezetrol szol, hanem arrol, hogy nagyon sok frusztraciot elnyomsz magadban. En is pisiltem be 5 eves koromban, miutan a szuleim veszekedtek egymassal.
2015. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én azért hordok pelenkát mert SZERETEK pelenkát hordani. Ezzel kapcsolatban nincs semmi problémám. az a helyzet hogy évek óta hordok minden este és úgy tűnik a szervezetem annyira megszokta hogy már alvás közben is használja....
2015. dec. 25. 19:18
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hordj este pelenkát, hogy visszaszokj hozzá. Pelust nappal hordj vagy nem tom.
2015. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 ementali ***** válasza:

Régi a kérdés, de próbálok választ adni, hogy hasonló helyzetben lévő embereknek segíthessek.


Gyakran találkozom azzal, hogy pelenkakedvelők éjszaka bepisilnek, pedig addig nem volt ilyen.

Ilyenkor nincs értelme kétségbe esni, nagy valószínűséggel szervi oka nincs. Viszont lelki oka lehet, persze nem kell gondolni hatalmas traumákra. Egyik ok szokott lenni az önszuggesztió. Számos esetről tudok, amikor valaki annyira szerette volna, vágyott rá, hogy éjszaka akaratlanul bepisiljen, hogy idővel megtörtént. Persze nem arról van szó, hogy mindenki így jár, aki erre vágyik, erre gondol sokat. Mögötte sokkal bonyolultabb folyamatok húzódnak.


Ahhoz, hogy bármelyik érintett valóban megtudhassa, hogy miért történik vele, hogy éjszaka bepisil, bár eddig nem történt ilyen, annak ellenére, hogy szeret pelenkában lenni, ahhoz sokkal több információt kell megosztania, lehetőleg olyan személlyel, aki ért is hozzá, aki hozzád (pelenkakedvelő olvasó és a kérdező) hasonló emberek sorsát ismeri. Az itteni információkból csak találgatni lehet. Keress fel ezzel a témával (AB, DL; ABDL) foglalkozó hazai oldalt. Én is szívesen segítek, ha privát üzenetben megkerestek.

2018. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!