Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől pisilhettem be? Egy...

Mitől pisilhettem be? Egy olyan fiú vagyok aki szokott kedvtelésből hordani pelenkát estére mert biztonságot ad. De most bepisiltem és NEM akarattal. Mi lehet a bajom? :S

Figyelt kérdés
tehát ma reggel bepisiltemés nem emlékszem hogy mikor. aludtam. nem ébredtem fel. szerencse hogy volt rajtam pelenka. és ez nem az első eset. mi lehet a baj?
2015. dec. 14. 21:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Na, figy: Rólam is mindenki tudja, hogy hogy alszok. A koleszban még az éjszakai nevelő is tudta, hogy figyeljen, nem mászkálok-e.
2015. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%
18 évesen még teljesen természetes, hogy pelenkázod magad. A többiek mit mondanak erre? Nem mondják, hogy milyen húgyszagú vagy? Mert vannak nagyon buta emberek, akik nem is tudják, milyen kellemes dolog szoros valaggal járkálni, és szétkenni az egész hátadon.
2015. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

4,8 as.

Akiknek ilyen kicsi gyerekük van ,teljesen másképp alszanak ,úgy hogy ne hasonlitsad ide magad .Azt olvasd el ,hogy ez miért van .

2015. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Komolyan perverz vagy.
2015. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as. Mint irtam mindig is szarul aludtam. A fiam szuletese elott is volt, hogy ejszakaztam, mert nem tudtam elaludni, vagy felébresztett a legaprobb zaj is. A gyerek miatti nem alvas csak arra lett volna pelda, hogy faradtabb vagyok mint valaha, de megsem tudok aludni. De ezt is tudhatot, hiszen olyan sok cikket olvasol ebben a temaban...
2015. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
megint megttörtént tegnap este :S
2015. dec. 22. 21:18
 17/24 anonim ***** válasza:
21:18: fordulj pszichiáterhez, hosszas terápiára van szükséged.
2015. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
09:48 és ezt melyik ujjadból szoptad? nem érzem szükségét semmiféle pszichoterápiának. sajnálom de tévedtél.
2015. dec. 23. 11:10
 19/24 anonim ***** válasza:
Pedig aki három éves kora után pelenkában alszik, (ráadásul még be is pisil abba a pelenkába) annak pszichiáter kell, mert láthatóan komoly problémái vannak. (Freud valószínűleg magához nyúlt volna a gyönyörtől, ha találkozott volna veled.) Persze ha három éves vagy, csak olyan zseni, aki már most is így tud írni, akkor semmi gond.
2015. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de ne te döntsd már el így interneten keresztül hogy nekem mire van szükségem, mikor nem is ismersz ráadásul szerintem pszichológus sem vagy. én jólérzem magam. ennyi. inkább neked van szükséged pszichiáterre hogy nem tudod elfogadni hogy más nem veszi be a világnézetedet.
2015. dec. 24. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!