Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hatásos kenőcs fitymaszűkületre?

Hatásos kenőcs fitymaszűkületre?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és nehezen tudom hátrahúzni a fitymámat mintha le lenne tapadva. Olyan kenőcsöt keresek amivel kezelgetni tudnám.

2015. dec. 15. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el szépen a dokihoz majd ő felírja. Már ha egyáltalán segít rajta valamit.
2015. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen kenőcsök 6-8 éves korig használnak maximum. Te bár bőven túl vagy rajta.
2015. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Meg aztán ez nem olyan mint a körömgomba, hogy megveszed recept nélkül a patikába a krémet, amit a tv reklámspotba láttál, aztán majd otthon kezelgeted...
2015. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szteroidos kenőcs tágíthatja a bőrt, de receptre adják, szóval irány az urológus. De egyáltalán ha egyik napról a másikra beszűkült, annak azért van valami oka, amit ki kéne vizsgázni. Lehet valami gyulladás, vagy cukorbaj, akármi.
2015. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy írták már a te korodban nincs erre már kenőcs .

Minden olyan kenőcs ,ami hatással lenne rá,vényköteles .

2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg pár ilyen vényköteles kenőcsöt mondani?
2015. dec. 15. 19:39
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha csak kicsit zavaró ha merev a péniszed a fityma hátrahúzása akkor krém tud segíteni.Nevet én sem tudok írni.


Meleg vízben tágídsd a fitymád,tornáztasd vagy van aki babaolaj,sikosító segítségével tornáztatja.


Urológiára kellene elmenned,csak tb kártyát,személyit kell vinni,beutaló nem kell,telefonon célszerű időpontot kérni.Figyi itt az orvos eleve férfi(90%-ban)így kevésbbê kellemetlen,ha magánrendelésre mész 5-7000 ft és akkor tuti külön vizsgáló is lesz,csak a domi lát.Jobb lenne elmenned.

2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Akik azt mondják, hogy a te korodban nem működik, hibásan tudják. Kis kereséssel lehet találni a 3-tól a 18 évig mindenféle képzeletbeli határt, amitől kezdve állítólag már nem nyújtható a fityma (kenőccsel vagy anélkül).


Felnőttkorban is tágítható a nem beteg bőr, a fitymaszűkület pedig sokszor nem betegség, hanem állapot. Ha valamilyen okból kialakult a szűkület, akkor az okot kell kezelni először és utána lehet próbálkozni az akkor már nem beteg, de érintett bőr javításával.


Amúgy a Diprosalic az egyik ilyen cucc, de pár más szteroid is megteszi. Az Elocomot is hallottam már ilyenre használni.

2015. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
60%-os jól mondja.
2015. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekeknél se tágul vissza mindig a kenőcsözéstől, de nekik még eleve puhább a bőrük így jobbak az esélyeik. Felnőtt korban is lehet rá pazarolni pénzt meg időt, ha ráérsz, csak szerintem fölösleges. Ezzel már 25 évesen már nagyon elkéstél.
2015. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!