Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Baneocin kenőcs valóban jó...

Baneocin kenőcs valóban jó fitymaszűkületre?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiamnál a gyerekorvos fitymaszűkületet állapított meg. Baneocin kenőcsöt és még valami mást írt fel (most nem tudom pontosan a nevét). Azt mondta előszőr ezzel aztán azzal kell kenni... Használta már valaki?Mert a leírásában nem éppen azt olvastam amire épp kellene!

2014. nov. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk sem olyan krémet(elocom) írtak fel ami éppen arra való.De könnyen megoldotta a gondot.Igaz a kisfiamnak csak egy kis letapadása volt.
2014. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Baneocin kenőcsöt a fiam a hypospadazis műtét után kapott mert gyulladáscsökkentő és antibiotikum van benne. Ótvarra is ezt ajánlják a gyerekorvosok de fitymaszűkületnél nem hallottam még róla. Kérdezd meg az orvost miért ezt adta..ez a legegyszerűbb módja. Én olyan "akadékoskodó" anyuka vok gyerekorvosnál mert minden gyógyszerre rákérdezek mi az és hogyan hat..stb.. pont azért h utana ne itt kérdezzem meg hogy vajon jó lehet e, hanem tudjam pontosan melyik szert miért adom.

Biztos van oka rá hogy ezt írta, ne aggódj! Kérdezd a dokit legközelebb!:-)

2014. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!