Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 cm-es a péniszem ha feláll....

24 cm-es a péniszem ha feláll. Nem túl nagy ez? A csajom azt monda, hogy ilyet még nem látott. Néha fáj neki mikor együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 23:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy átlagos méret az biztos, de ha már így teremtődtél, legyél a szexben óvatosabb és kíméletesebb a partnereddel.
2010. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
ja, csak finoman, mert az nem jó neki ha fáj.
2010. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Megtennéd hogy küldesz fényképet róla merev állapotban?
2010. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%
De túl nagy, ha nem tudsz mit kezdeni vele, hanem ide irogatsz...
2010. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%

Hali!



Sztem van egy sejtésem, mi le7 a baj, de azért szeretnék megbizonyosodni egy-két dologról és előzményről, ennek érdekében érdekelne, hogy...

_ Mikor jelzi a bnőd a fájdalmat? Amikor mit csinálsz/csináltok? Milyen jellegű a fájdalom?

_ Amikor közösülsz vele, kb. meddig hatolsz be a péniszeddel? (Kb. hány centire?)

_ Most hány éves vagy? Milyen testalkat vagy? Milyen magas, és mekkora a testsúlyod?

_ Mióta ekkora a bréd? Csak a hossza ilyen rendkívüli, vagy a vastagságára és kerületére nézve is hasonló adottságokkal rendelkezel? (Tájékoztatásul csak annyit, hogy a vonalzók ált. 0,4-0,7 cm-t is csalhatnak, mivel a "0" előtt van némi holttér.)

____ Hozzá viszonyítva aránylag milyen nagyok a heréid?

_ Hogy emléxel vissza? (és most le7, hogy egy kissé indiszkrét leszek, de ha nem gond, válaszolj őszintén! Oké? (:-) ) Gyerekkorodban is a korodhoz képest nagyobbnak illetve hosszabbnak érezted az akkori kukkanód, heréid méretét?

_ Milyen személyiségnek érzed magad? Okozott ez a rendkívüli méret vmiféle lelki gátlást, dilemmát, problémát nálad a csajozásban vagy bármiben...? (kiindulva abból, hogy nem kamu a kérdés, hanem valós...)

Szoktak emiatt csúfolni, piszkálni, cikizni régebben a társaid, esetleg megbámulni?

_ Szoktál emiatt az adottságod miatt feszengeni, szorongani? (Akár régebben, akár manapság...)

_ Tudsz esetleg arról, hogy a családodban, közeli rokonságban (unokatesóknál esetleg) előfordult volna vki(k)nél hasonló adottság?


(_ Igazság szerint lenne még egy olyan kérdésem is, amit most még -- sőt, le7 egyáltalán -- nem kéne feltennem neked, mert erősen tartok attól, hogy pofátlannak tartasz, ill. h. megbántalak, -- holott semmi ilyen szándékom nincs, -- pedig vsz., hogy nem elhanyagolható információ lenne. <<:-I _ Ha beleegyezel sértődés nélkül, akkor felteszem. Válaszolni rá nem kötelező.)



Talán érdekelni fog, de találtam egy régebbi topikot hasonló dilemmáról, mint a tiéd. Ott én is leírtam hosszabb sztoriban, mit tapasztaltam erről. Ha glod, sasold meg, sztem érdekelni fog.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Ha kérdezni akarsz, ne várj nógatásra... (o.O) ...tedd meg bátran! :-)



Üdv: EE

2010. márc. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Sokan azt hiszik, hogy milyen jó annak, akinek nagy a farka. Pedig ez egyáltalán nem így van. Nekem is nagy és sokszor nem tudom rendesen betenni a páromnak, mert ha tövig benyomom akkor fáj neki. Nekem meg úgy az igazi, ha teljesen beteszem. Úgyhogy néha jobb lenne, ha kisebb lenne, mert jobban tudnám élvezni.
2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem szorongok miatta. Akkor szokott fájni neki, amikor a szokásosnál mélyebbre tolom be neki. Szemre olyan 10-12 cm mélyre tolom be. Szerintem a heréim normális méretűek. Nem csúfoltok emiatt régebben és nem voltak gondjaim a csajozással, sőt sokan élvezték a társaságomat is. Beleegyezem abba, hogy feltett azt az "indiszkrét" kérdést, nem fogok megsértődni. Ja és nem fogok föltenni a netre magamról képeket sem a péniszemről. Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogyha nem hiszed el, akkor ez van.
2010. márc. 31. 13:33
 8/32 anonim ***** válasza:
49%

Hali ismét!


Örömmel nyugtázom, hogy nem okoz(ott) neked lelki problémát, dilemmát ezek szerint ez a hossz. Nyilván ez is függ a személyiségtől, családi háttértől és egyéb tényezőktől, hogy ki hogyan kezeli a dolgokat önmagával kapcsolatban.

):-S Az előző hszsomban feltett kérdéseim felére azonban nem válaszoltál még. Addig pedig nem látom értelmét feltenni az indiszkrét kérdésemet, mert lehet összefüggés a válaszaid és aközött.


Azt hiszem félreértettél, mert egy szóval nem kértem, hogy cirkuszi látványosságot csinálj a legintimebb testrészedből, azt viszont neked kell megértened, hogy manapság itt nagyon sok a kamu kérdés, és van néhány szűrő beépítve bizonyos kérdésekbe, amelynek korrekt megválaszolásával érzékelni lehet, hogy a dolog valós vagy nem valós, azért is fogalmaztam úgy meg az utalásomat úgy, ahogy, s abban már leírtam azt is, hogy mit gondolok. Ugye? I:-T

Az intim testrészeid meg a te saját magánügyeid. Ha úgy glod, hogy azt meg akarod mutatni vkinek, azt csak annak és olyan formában tedd, akit és amilyen módon rá érdemesnek találsz,... sztem ezt minden normális ember így gja. :-o


A 3.) 4.) 5.) és 8.) kérdésem mellett 9.) és 10.)-ként ezekre is várom a választ...

9.) Amikor teljesen mélyre hatolsz, te mit érzel ill. érzékelsz vele odabent?

___9b.) (A válaszodon kívül) Nem érzed azt, mintha nekiütközne a makkod vminek?...

10.) Mekkora a fitymád alapállapotban ill. mereven? (Ha megvan még...) Hosszabb vagy rövidebb a makkod végénél? Mennyivel?

___10b.) Ha hosszabb, hogy látod? Összerojtosodott a végénél vagy sima?



Na, most te jössz! :-)

Üdv: EE

2010. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, 68kg, 185 cm magas. Kisebb koromban is nagy volt, 12 évesen már 16cm volt. kb. 5 cm vastag. Apámnak is elég nagy volt, neki olyan 20-21 cm volt ebben a korában, ám később is ekkor a maradt neki. Amikor tövig hatolok, akkor először olyan mintha "falnak" tolnám, és elkezdene egy kicsit lefelé kanyarodni. A fitymám már sajnos nincs meg, 10 éves koromban szűkület miatt eltávolították. A fájdalomra annyit mondott, olyan mintha "szúrna".

Azt hogy nem rakok fel képet egy előtted válaszolónak írtam, mert ő írta azt, hogy tegyek fel.


Amennyiben kihagytam valamelyik kérdésedre a választ, kérlek írd le hogy melyikre válaszoljak még.

2010. márc. 31. 16:30
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

Hali ismét!


Sajna... jól gondoltam... semmi nem tökéletes... célzok itt a fitymára. Túl szép lett volna,... szokás mondani. Hát azt sajnálom, mert tudom milyen.

_ Teljesen eltávolítottak mindent, vagy azért maradt valamennyi?

_ Csak szűkült, vagy letapadás esetleg fékproblémád is volt?


Mindössze 1 kérdés maradt, amire nem válaszoltál az elsőim közül:

_ Csak a hossza ilyen rendkívüli, vagy a vastagságára és kerületére nézve is hasonló adottságokkal rendelkezel?


ill.

_ Behatoláskor, ha mélyre hatolsz neked az nem kellemetlen? Miben más érzés az neked?

_ A fütykösödet hogy tudod "eltárolni" alsóneműbe kényelmesen (ha megy kényelmesen is...)? Boxert viselsz? :-S Milyenbe fér bele akkora?

_ Nem hajlik el, nem törik meg a péniszed? Teljesen egyenesen áll?

_ Sztem sokan megkérdeznék: Sok barátnőd volt? Akik eljutottak az alsódhoz, ők hogy fogadták a méretes bráneredet? Hogyan reagáltak, amikor először meglátták?

(Na jó, ebből most mi csinálunk ügyet, persze, hisz' nekünk vagy egy tizessel rövidebb is le7 akár... o.O)

_ Komolyan nem okozott neked semmiféle problémát az, hogy ekkora?

_ Egészségeddel minden rendben? Cukorbetegség nincs? Magas vérkoleszterinszint ill. vérnyomásproblémák?



Nem mintha csínyján bánnék az indiszkrét kérdésekkel, mert úgy glom eddig sem éppen a legátlagosabbakat tettem fel. :-T Azonban a véleményem szerinti legindiszkrétebb, amit még most is érdeklődés gyanánt teszek fel, nem hátsó szándékból, az most következik... kérem tehát nem félreérteni. (Hogy ez miért fontos és érdekel a miértje, később elmagyarázom, ha kéred.)

_ Melyik fajunkhoz tartozol, mint ember?

(VÁLASZTÉK pl.: európai fehér, roma, indiai, arab, mesztic, néger/afroamerikai, ázsiai/kínai...stb.)

Okkal kérdezem... és bízom, hogy sértődés nélkül válaszolsz.



Üdv: EE

2010. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!