Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 cm-es a péniszem ha feláll....

24 cm-es a péniszem ha feláll. Nem túl nagy ez? A csajom azt monda, hogy ilyet még nem látott. Néha fáj neki mikor együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 23:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
12%
szerintem a felettem szóló tök perverz˙~˙hogylehet ilyeneket kérdezni??????
2010. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Ne keverd össze a kíváncsiságot a perverzióval!

Ha figyelmesebben elolvasnád a választ, láthatnád, hogy nem negatív a szándék. Úgy meg ne állíts valamit, hogy aztán nem indoklod meg annak miértjét! Ebben sztem semmi perverz nincs, csak meg kéne érteni mi a lényeg.

2010. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Köszönöm a jókívánságokat, húsvéti ajándékként azt kaptam, hogy a barátnőm 3 hónapos terhes. Valószínűleg ikrek lesznek, de ezt később tudják megmondani.

2010. ápr. 5. 23:34
 24/32 anonim ***** válasza:
63%

Hűűű! Ez most meglepett! (((:-o

Nem gondoltam volna, hogy már itt tartotok... Azt ugyan feltételeztem rólad az eddig megismertek alapján, hogy biztos párkapcsolatban élsz, de hogy ennyire, sőt immáron úton van a dupla áldás is Hozzátok... :-o :-)

Nnnem is tudom... ennél kedvesebb ajándékot aligha tudnék elképzelni! Bevallom ennél örömtelibb hírrel nem is indul6na jobban a nap!

Ha meg ikrek lesznek akkor duplán is,... szívből gratulálok nektek! Irigylésre méltó pár vagytok a szememben! :-)

Vigyázz rájuk, és magadra is, szeresd őket nagyon, neveld őket a jóra, foglalkozz velük sokat és remélem egészségesek lesznek! :-)


Ha úgy glod, h. beszámolsz a fejleményekről, örülni fogok neki. Ha tanács kell vagy vmiben tudok segíteni, itt és >>priviben is megtalálsz! :-)



NAGGYON BOLDOG HÚSVÉTOT! (:-D

Üdv: EE

2010. ápr. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
46%
moderátor 18:18
2010. ápr. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
17%

szerintem ez nemnormális amit te csinálsz

ilyeneket normál ember nem tesz fel ilyen mennyiségben mint te...am nekem az jött le az írásodből, neharagudj ha nemígyvan de sztem te tök meleg vagy:s lehet hogy nem de ennyire nyalizni másoknak hogy "ez most meglepett meg hogy nagyon boldog húsvétooooot" nekem ez jött le. a kérdezőnek csak egy kérdése volt hozzánk te meg interjút kérsz tőle....+ majd priviben dumálunk... hát nemtudom de szerintem a kérdezővigyázzon kinek ad ki magáról adatot a mai világban....

2010. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
69%

@ 15:45-ös OFF


Köszönöm észrevételedet.

Az a kár, hogy manapság azt is melegnek, nyalizósnak nézik, aki csak 1xűen őszinte...

Az internetnek az az átka, hogy nem látjuk/halljuk, nem ismerjük a másikat. Mivel lassan már kórosan félünk attól, hogy vki átvág bennünket vhogy, vmivel, így mindenkiről, aki a saját értékrendjét viszi bele szavaiba, ami számunkra talán idegen, kapásból hátsó szándékot feltételezünk, szterotípiákat alakítunk ki róla, és elhisszük azokat, amelyeket aztán el is hiszünk, mert saját magunk bemeséljük azt saját magunknak, hogy ő az és olyan, ami, pedig neem! Azt csak mi hisszük, anélkül, hogy megbizonyosodtunk róla.


Én nem játszom meg önmagam, és nem nyalizás gyanánt mondok valakinek kedves szavakat, hanem mert azt így glom jónak. Őszintén örülök annak, ha valakinek vmi összejön. Miért baj az, ha valaki tud még örülni másvki sikerének?? A Kérdező 20 éves, remél7őleg ikrei lesznek. Én ezt nem tudtam, meglepett. Lehet hogy szted gáz, de ami a szívemen, az a számon.

Az a baj, hogy manapság akárki nem a szívtelenebbik oldalát mutatja, az mindjárt meleg, vagy ostoba, még pedig azért, mert nem az az általad és a köz által megszokott. Manapság mindenki siet, izgatott, bizonyos dolgokban tehetetlen, figyelmetlen, ingerült, agresszív, szívtelen... bocs, csak mert én tudok KEDVES is lenni! (:-T



Ami az indiszkrét kérdésekkel teli "interjút" illeti, egyszer vkinek azokat is fel kell tennie, mert ugye keressük a választ és amit elmond, hátha megmagyaráz egy-két dolgot, ahogy azt tette is. Ha nem tenném fel nem derülnének ki bizonyos -- más számára talán lényegtelennek tűnő -- dolgok, amelyek esetenként fontos infókat tartalmazhatnak. Ezeket más vagy meglát, vagy nem. akik kapásból kiakadnak, ők nem látják meg, nem is értik, és mivel úgy gják, h. nem is érthetik meg (nem is kérdeznek rá), azzal a hévvel, amivel ő megérteni vélte az a dolgot inkább beszól MINDEN INDOK NÉLKÜL! Pedig meg is kérdezhetné, de ugye a mai ember először cselexik, aztán meg gondolkodik. Nem mer dolgokra KONKRÉTAN RÁKÉRDEZNI, ellenben megkerülő kérdéseket feltesz bőséggel. Azért van itt olyan sok kérdés is, mert ha előtte rákeresnének, le7 nem kéne új kérdéseket sem kiírni.


Nem egy keresztkérdésemnél előre jeleztem, hogy indiszkrét leszek, a Kérdezők ennek ellenére vállalták, hogy megválaszolják azt. Akkor mi itt a gond? Az hogy feltettem? Az hogy számodra az a kérdés szokatlan, vagy a te értékrended olyan, hogy te azt a kérdést nem tennéd fel, mert mjuk a neveltetésedben az rögzült, hogy olyan kérdést nem ILLIK feltenni, s bár a kérdés csírája továbbra is érdekel, de tudod, hogy azt helytelen föltenni, ezért rámszólsz. Ellenben, ha káromkodnék, vagy ha az Életben látnál, hogy eldobnék vmit szabadon, rongálnék, graffitiznék vagy tegelnék simán rámhagynád és nem intenél meg. Megváltozott az emberek értékrendje. Ha vki pusztít, az oké, ha vki épít, az gáz, a pénzünk meg fogy és nem becsüljük meg azt, amink van.


Ez egy ilyen oldal, ahol feltehetem az indiszkrét kérdéseket is. De nemcsak én... te is! Ez a gyakorikerdesek.hu lényege. Sokan nem merik felvállalni a problémájukat (ez is neveltetési hiba, hibás sablon alapján), ezért kérdezhetnek itt meg bármit, még olyat is, ami mást talán felháborít. De ha nem teszi föl, akkor magába zárkózik és tönkremegy lelkileg. A felszínes dolgokat (beszólás) oltári könnyen kimondjuk, sőt, dobálózunk vele. A mélyen fekvő lelkieket meg nem, mert azt szégyeljük, és nem merünk segítséget se kérni. Így aztán ferdén nézünk arra, akinek nincs ilyen baja, keserűségünket rájuk vetítjük ki. (pl: "Hülye vagy!" közben én nem tudom) Erre mondják azt, hogy "mindenki önmagából indul ki, s másra vetíti ki a saját személyes problémáját!"


Vannak azonban ritka dolgok is, mint pl. ennél a srácnál, akit hatalmas paraméterekkel áldott meg a Sors. Neked talán uilyen adottságaid lennének, és mindent tudsz arról, hogy kit/mit és hogyan kezelj emiatt? Hogyan kezeld a dilemmádat? Lefogadom nem. Biztosra veszem, hogy tégedet is érdekel a téma. Ha nem érdekelne, nem klikkeltél volna erre az oldalra. Ha már itt vagy, érlelődnek benned a kérdések. Te mit kérdeznél tőle? Azokból, amiket és ahogyan kérdeznél, egyértelműen kiderülne, hogy a Kérdező mit csinált rosszul? Erre vannak az indiszkrét kérdések. Sokaknak nem tetszik, én ezt elfogadom, de akkor szted tudsz rajta segíteni, ha nem teszed fel? Neked talán nem lennének indiszkrét kérdéseid? Vagy csak lenyeled őket, de ha más felteszi, mivel te azokat nem tehetted föl, ezért megszólod? Ha meg az a vki -- éppen azért, hogy kivédje azt, hogy te megszólhasd (indíték) -- privire terelné a témát, hogy a Kérdezővel nyugodtabb körülmények közt megvitathassa a problémát, akkor azért is megszólnád?

Akkor most döntsd el, melyikért nem szólnád meg!? Melyik jobb? Ha kimondja, vagy ha nem itt mondja ki? (Amit muszáj kimondani, azt KI KELL MONDANI!) A történelmünk is ezt bizonyítja. Az emberek szava előbb-utóbb megnyílvánul vmilyen formában.


Van szomszédod? Átmész hozzá beszélgetni időnként? RÁKÉRDEEZEL van-e vmi gondja, baja, amin talán te tudnál segíteni? Ha észreveszed a zebrán az idős nénik, aki hat-nyolcsávos úton pittyegő 30mp-es villanyrendőrnél nem ér át az út túlsó oldalára, mit (nem) csinálsz? Észreveszed és mi? Továbbmész? Segítesz neki? Attól függ?

Már ne haragudj, de ha a mai emberből ennyire kiveszett a kíváncsiság és a segítőkészség csírája, akkor nagyon nem tudom, milyen világot élünk.



Ami meg a privizést illeti, ha van egyéb téma, amiben tudok segíteni talán, de itt erősen OFF-nak számítana, akkor miért ne ajánljam fel neki? Neki is lehetnek egyéb gondjai, amire ő nem én talán tud6om a megoldást, de ez itt OFF lenne, ill. nem biztos, hogy a véleménye szerint az a nyilvánosságra tartozna.

Nem kevesen írtak már rám priviben. Zömük uolyan szkeptikus volt velem, mint most te is itt. Aztán beszélgettünk, és rájött, hogy semmi gond nincs velem, pusztán nem vagyunk egformák, nekem meg 1xűen ilyen a stílusom és jól elbeszélgettünk. Azóta vannak, akikkel már találkoztam is és ők sem néztek semmi másnak, mint amilyennek megismertek, ellenben segítettem nekik megoldani maguknak a problémájukat. A csajok is ezt szeretik bennem, hogy önmagamat adom. Kár, hogy a hangszín, amivel írok vmit, az nem úgy jön át, ahogyan azt írom, ez a leírt számítógépes szöveg átka. Nem hibáztatlak azért, csak mert szkeptikus vagy, igazad van! De a szkepticizmust azért túlzásba ne vidd! Ellenben engedj le7őséget annak is, akivel szkeptikus vagy, hoyg bebizonyíthassa annak ellenkezőjét, az úgy fair!


És, ha már meleg... Az 1. oldalon a 3. hozzászólást nem én írtam, amit úgy glom, hogy a 03-31 15:52-es hszsom elég jól igazol. Ha vetted volna a fáradságot, és alaposabban, végigolvastad volna az egész topikot és nemcsak egy részletet ragadtál volna ki az egészből, le7 nem hittél volna annak, aminek. (A beszólogatók ált. figyelmetlenek, és csak egy részletből vonnak le téves következtetéseket. Csakhogy egy részlet az nem az EGÉSZ!)



Jót kívánni másnak meg elvileg természetesnek kéne lennie úgy glom. Így neked is a legjobbakat kívánom! Még1x köszönöm a számomra egyébként értékes kritikádat! :-)


Üdv: EE

2010. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Akárki akármit mond de EE egy rendkívüli ember. Nekem is segített. Ugyanitt ismerkedtem meg vele egy kérdésemnél. Nekem is hosszú válaszokat és kérdéseket tett fel amire én szívesen válaszoltam. Fel vettem skypen és még ma is tartjuk a kapcsolatot. Meghallgat és segít hogyha valami problémám van. Szal ha valaki leb.zizza vagy le perverzeli az bekaphatja mert nem ismeri. És szépen megkérem a népet hogy olvassák el figyelmesen és részletesen azt a választ és csak az után írjanak rá véleményt. Igazándiból a kérdésre nagyon nem tudok mit válaszolni csak annyit hogy még mindig jobb hogy nagyobb a kelleténél mint hogy egyéb baj legyen vele. Gratulálok én is a születendő gyereked(eid) nek.
2010. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen,nagy cerkával könnyű gyereket csinálni, a páromnak is jó nagy és hamar teherbe is estem, szóval örülj neki,hogy nagy, a párodnak pedig hosszú ideig előjátékozz,minél jobban izguljon fel,mert akkor nem fog fájni neki. Most különösképpen vigyázz rá, nehogy a baba lássa kárát a nagy méretnek,csak óvatosan. Boldog babavárást,jó egészséget!
2010. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
86%
Én védeni próbálom a kérdező felet mert ma már senkiben sem lehet megbízni...
2010. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!