Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 cm-es a péniszem ha feláll....

24 cm-es a péniszem ha feláll. Nem túl nagy ez? A csajom azt monda, hogy ilyet még nem látott. Néha fáj neki mikor együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 23:52
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Sajnos teljesen eltávolították, és azt mondták az orvosok, hogy a későbbiekben lehet hogy a fékkel is gond lett volna. A vastagsága szerintem normális, már feljebb is írtam, hogy 5-6cm körüli. Nekem a mélyre hatolás nem olyan kellemetlen, valami keményebb ér hozzá a makkomhoz. Balra teszem a boxerban, ahogy faterom mondta egyszer. Akkor szokott nagyon kényelmetlen lenni, amikor mondjuk a buszon feláll. Nem törik meg, mindig egyenesen "viselem". Eddig összesen 8 barátnőm volt, ebből 6 jutott el odáig. A legelső nagyon rosszul fogadta, először nem is akarta használni. A következőtől mielőtt odajutottunk mondtam neki, hogy nem átlagos a mérete, azt mondta nem baj hogyha kicsi vagy nagy. Neki mindegy. Tényleg nem okozott problémát. Egészségemmel rendben van minden, igaz a koleszterinszintem a határ alatt van egy picivel, de azt mondták, hogy az még normális, nem kell aggódnom. Ha nem akarom, hogy följebb menjen, akkor egyek egészségesebb dolgokat, és használjak olívaolajat.

Európai fehér vagyok, és nem veszem sértésnek, mert én is tudom, hogy a négereknek bazi nagy a szerszámuk. Nyilván ezért jött ez a kérdés, de nem sértődöm meg.

2010. ápr. 1. 10:40
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem semmi,hogy kikérdezett téged ez az ipse! Csoda,hogy a címedet,meg a telefonszámodat nem kérte el! :)
2010. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Uccsó! Ez az "ipse" talán azért kérdez, mert kíváncsi, és a megoldás érdekében részletesen keresztbekérdez. De ha fotót nem kért róla meg a szerszámáról, akkor a címét miért kérte volna el?

Ne legyél má' ennyire rosszmájú, szmájlika! >>:) Ha dokihoz mész, te is elvárnád, hogy derítse ki a bajod okát, ergo az lenne az alap, hogy a legindiszkrétebb dolgokra is rákérdez. Vagy te talán sosem láttál semmi orvost, azért új ez neked?

2010. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

20:45-ös kommenten annyira elkezdetem röhögni, hogy majdnem ráestem a monitorra :D Jaja, tiszta vallatás már ami itt megy :D Ugyan a nemzetbiztonság mikor jön ki...


Kérdező, szerintem ne aggódj emiatt. Másnak is van ekkora, és mégsincs vele különösebb gondja.

Egyébként nem kell teljesen betolni a csajnak, csak ameddig még jól esik.

Egyébként én örülnék ha hozzád hasonló pasival találkoznék végre, mert én meg nem érzek szinte semmit, mert mindenkinek olyan kicsi. Na jó, valószínűleg inkább hozzám képest kicsi. Nem tudom ez miért van, még mielőtt bárki azt mondaná, hogy biztos szét vagyok b.szva hát elmondanám, hogy egyáltalán nem. Egyszerűen vannak ilyen lányok. Szóval azt akartam ezzel mondani, hogy tuti találsz olyan csajt, akivel nem lesz probléma.

2010. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%
Ez az ipse aki kikérdezett egy nő volt.
2010. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
00:37-nek üzenem, hogy ha elég neki 20 cm, akkor itt vagyok, ha kevés, akkor bocsi.
2010. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%

17:28-nak:


Hát sajnos 20,5 cm nálam a minimum, rettentően sajnálom, de így semmiről nem lehet szó!


Csak vicceltem :))))))) Köszi amúgy a" felajánlást", de nem ez alapján választok szóval, talán majd máskor. :)

2010. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
52%
én 14 éves vagyok és 19 cm es a péniszem nekem mibajom?:S
2010. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
kérdezni szerettem volna hogy akérdező apjának is ilyen nagy a pénisze??és hogy megtudják ezt beszélni?? csak azért szeretném tudni mert az én apámmal nincs ilyen jó viszonyunk...ilyenekről mi nem beszélünk,és tanácsot kérnék tőled mert nekem is nagy 19 cm-es a péniszem és még szűzvagyok tudsz tanácsot adni?? 16/f
2010. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%

Hali ismét!



Őszintén sajnálom, hogy át kellett esned rajta. Nem tudom, te hogy érzed, jobb lett-e így, vagy hiányzik még (időnként) a régi fitymád, de ha úgy érzed indokolt volt a beavatkozás, és szépen megcsinálták, akkor oké. Bár szavaidból azt szűröm ki, hogy egyetértettél ezzel, s talán nem okozott problémát, hogy ez így történt, meg amúgy is egy harmonikus személyiségű tesónak tűnsz, aki nem foglalkozik túl sokat a felszínes dolgokkal


Elnézésedet kérem, amiért ennyivel később reagálok időben írt válaszodhoz,... glom nem újdonság, én is emberből vagyok, ahogy a gépem is pocsék.

A másik ok, ami miatt késtem a válasszal az az, hogy próbáltam utánanézni alaposabban a dolgoknak, nehogy hülyeséget írjak le ide neked. (:-T

Azt azonban elképesztőnek, hogy annak ellenére, hogy külön kértem, kihangsúlyoztam, hogy "NEM FÉLREÉRTENI!!", erre csakazért is. Ennyi primitív, értetlen ember élne itt? Mint a dögkeselyűk...

Nnah... ezért szeretem jobban a privit, pont az ilyenek miatt... meg sem érdemlik, hogy olvassák, amit neked szánok...


Neked viszont köszönettel tartozom kedves Kérdező! Egész intim kérdéseimre, szégyenkezés, félreértés és felháborodás nélkül válaszoltál, ezért most jól figyelj, mert az alábbi infókat neked szánom...! (Habár... ...végülis,... ... ... ha már itt tartunk, leír6tam volna priviben is, de sokan mják, hogy olvassák és szeretnék is olvasni, akkor néhány ostoba keselyű miatt ők miért szívják meg? Én ővelük nem cseszek ki! >:-O)



>>>

Ugye azt írtad, hogy: "valami keményebb ér hozzá a makkomhoz." Ez a keményebb nagy valószínűséggel a méhszáj (lásd a mellékelt linket).

>> [link]

Az elkészített ábra nagyjából szemlélteti, miképpen érzi magát a fütykösöd a csaj hüvelyében, és amikor a méhszájhoz érkezik, hogyan deformálód6 a makkod a méhszáj ill. -- ha még bejjebb furakodik -- akkor a méhnyak alá!?


OFF: Néhány bekezdést engedj meg a hüvelyről!

A megtermékenyülés után az első 2 hónapban a kétféle nemű magzat nemi szerve egyforma. Azután a 12-16. hét között elkezdődnek ezek a megtermékenyüléskor bekódolt genetikai kódok alapján a megfelelő hormonok segítségével történő kifejlődése.

Gondolkodjunk racionálisan! A férfinek a pénisze (barlangos testekkel) kifelé nő, a nőnek meg van egkb. 10-12 cm (érdes belsejű) hüvelye felnőtt állapotában, orgazmus elérése előtt mindegyik megduzzad a maga nemében és megnagyobbodik. A pénisz így erektált állapotban 8-10 cm-ről képes akár 16-17 cm-ig is megnőni, ahogy a hüvely is. Azonban ahogy minden bráner különböző (nagyságra is, vastagságra is), úgy a hüvely méretei is eléggé változatosak... (lehet tág vagy szűk). Egyeseknél a fizikai összepasszolás a méretek különbözősége miatt egyenesen elképzelhetetlen. (pl. mikropénisz egy tág hüvelyben, vagy egy vastag pénisz egy szűk hüvelyben.)

Mi fiúk serdülőkorban imádtuk saját fütyinket méregetni, ezt bizonyítja a számtalan kérdés is itt a GyK.hu/Férfiak egészsége témakörben beírkáló 11-18 éves fiúcskáktól, miszerint "13 évesen X centi a fütyim! Normális ez?" Nem tudom... CSAJOK! Ti szoktátok a hüvelyeteket méregetni vmikoron és vhogy? Milyen korban, ha igen?? Miket méregettek még, és hogyan, milyen módszerrel és eszközzel?? (Hmmm... érlelődik egy új kérdés...) :ON


Szóval... a péniszed nagy vszséggel nekiütődhet a csajod kemény, izmos méhszájának, aminek ajkai zárva vannak, (ill. minimálisan nyitva, hogy a hímivarsejtek fel tudjanak a méhbe kúszni, vagy a menstruációs vér távozni tudjon). A fütyesz azonban menne tovább befelé, de nem tud, nyitná széjjel a méhszájat, de erre csak egy csecsemő lenne képes, ergo alábukik, a csajod sztem ezt érzi, és ha kellemetlen neki, akkor az ezért van.


Hogy mit tehetsz? Azt látom problémának, hogy ha belelendültök, jobban kell vigyáznod a bnődre, ami ha megszokássá lesz elfogadhatod uúgy, ahogyan a fitymád hiányát is elfogadtad, (ezt tartom vszűbbnek nálad), vagy nem mered jobban kiélni magad, és problémákhoz vezet7 lelkiekben. De megfelelő hozzáállással, elővigyázatossággal, odafigyeléssel ill. összepárosítással nem lehet baj abból, ha túl nagy/vastag a péniszed. De ez nemcsak Rád igaz, hanem mindenkire, akinek ugyancsak hasonló méreteik vannak, amelynek következtében problémáik, dilemmáik adódtak ezt illetően.

Azonban remélem te meg tudtad/tudod beszélni ezeket a dolgokat apukáddal vagy vkivel, aki képben van veled és fontos a számodra. Annál rosszabb dolog nincs, amikor szomorúan sunnyogni, tengődni kell tanácstalanul, mert nincs akivel megbeszél7ed a dolgot, ami a lelkedet nyomja, vagy akinek felte7ed a kérdéseidet. :-(

<<<


Ami a koleszterinszintedet illeti, eddig még mindig olyanról hallottam, hogy magas. Olyan, hogy alacsony lenne vkinek, az már azért úgy glom ritkább. Nem étkezel rendesen?

A testtömegindexed a megadott infók alapján igazán ideális, talán egy picit lehetne magasabb a testsúlyoddal együtt, mert így elég soványnak képzellek, bár attól, hogy elhízol, most még nem félek... minden dolog előbb vagy utóbb úgyis elromlik...



Tesó!

Bármi kérdésed van, ne kímélj... _>>priviben_ bármikor rámír6sz! Lehetőségeimhez mérten igyekszek válaszolni! (Remélem, érdemes volt várni a válaszra...) :-) Áldott húsvétot kívánok neked és mindenki másnak is!

EE

2010. ápr. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!