Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájszagom van? Nagyon aggaszt...

Szájszagom van? Nagyon aggaszt ez a kérdés.

Figyelt kérdés
A tapasztalatom az, hogy a társaságomban mindenki az orrát piszkálja félpercenként. Nem, nem képzelődöm, mert igen viszket az orr, na de nem ennyiszer. Félreértelmezhetetlen jeleket veszek észre ezzel kapcsolatban. Rossz fogam nincs, és soha nem is volt, szóval ez biztosan nem lehet az oka. Rágógumit rendszeresen használok, szinte már létezni sem tudok nélküle. Fogat is naponta többször mosok. Kérdeztem már két jó barátnőmet is, és mindkettőjük azt mondta, hogy nincs szájszagom. A barátomat már nem mertem megkérdezni, így is eléggé nagy bátorság kellett a barátnőimnél. Eléggé kétségbeesett vagyok, már ez tölti ki minden gondolatomat. Sokszor már meg sem szólalok inkább. Ha tudtok esetleg valami magyarázatot, vagy segítséget szívesen venném, mert úgy érzem így teljesen elszigetelődök az emberektől.
2011. okt. 7. 19:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
na várj, a kérdező képzelődött, vele ellentétben nekem nagyon is valóságosak a tüneteim (én ígértem a beszámolót, ezért írtam)
2011. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Jaj, értem, koszi!

Akkor Hozzád is az a kerdesem van, ha jol ertem, hogy nincs emesztoszervi bajod egy szál se:

Fém van a szádban vagy fogkő?

2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

semmi, fogkő sem, egyetlenegy pici helyen volt, de azt is leszedte a doki (egyébként félévente járok kontrollra, mert egyszer régen volt egy lyukas fogam, amit ki kellett húzni, azóta nagyon vigyázok a fogaimra)

minden vizsgálati eredményem negatív (én írtam ki ma egy kérdést az Egészség - Egyéb kérdések témában, mert már teljesen kétségbe vagyok esve) és a doki nem tud mit kezdeni velem

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak, hidd el átérzem a helyzeted, annak ellenére, hogy nálam csak a beképzelt dolog volt az egész, de rettentő érzés volt ebben a tudatban lenni. Annak ellenére, hogy felvilágosítottak a barátaim, h téveszmék kergetnek, mégis nehezen oldódtam fel, feltéve magamban a kérdést, hogy biztos nincs szájszagom? Ha minden eredményed negatív lett, akkor lehet ez már teljesen gondolati alapú. Én ezért is állítottam le magamat, mert a végén már tényleg beigazolódott volna, az amitől rettegtem, annyit agyaltam rajta.
2011. nov. 7. 18:51
 35/36 anonim ***** válasza:
33.: Nekem ajanlottak egy homeopata orvost, aki allitolag mindent meggyogyit, novemberben megyek hozzá, majd ha nekem bevált, akkor megadom a címét. Budapesti vagy? A Hegedűs Gy. u.-ban rendel.
2011. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Dunántúl, de köszönöm, ha beválik, szívesen fogadom az elérhetőségét
2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!