Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatod magad covid ellen a...

Beoltatod magad covid ellen a 2023/24-es szezonra?

Figyelt kérdés

#COVID #mrns oltás
2023. nov. 3. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
88%

#10! Tudom, én se csodálkoztam. Én akkor eléggé vigyáztam, hogy ne kapjam el, mert teszteltek műtét előtt és nem akartam, hogy elmaradjon.

Pénteken lemondták, arra hivatkozva, hogy az orvosok fele otthon van betegen. (Mellesleg nyár volt.) Mentem negatív teszttel és hétfőn megműtött a másik fele. Amelyik gondolom, szintén beteg volt, csak valakinek dolgozni is kellett, ugye. A maszkot hordania kellett a betegeknek, de a személyzeten valahogy nem nagyon volt. Rejtélyes módon, miután kijöttem, pár nap múlva kiderült, hogy covidos vagyok. Biztos magamtól kaptam el otthon...

#7

2023. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
22%

Ha nagyon indokolt lesz, akkor talán.


Egyébkén nem. Korábban 3 oltást vettem fel.

2023. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
6%

"Folyamatosan nyomták nekik a Pfizert,semmit se ért."


Biztosan ért valamennyit, hiszen akkor nem osztották volna ki érte a Nobel-díjat. Ennél nagyobb bizonyíték egy tudományos eredmény mellett nincs.

Az oltott Covid-os betegek kevesebb eséllyel adják tovább a fertőzést, mint az oltatlanok. Ezért az, hogy az járvány visszaszorult, az oltásnak köszönhető. Vakcina nélkül ma is 2020-as állapotok uralkodnának.



Egyébként, mint az előző kommentben említettem, 3 oltást vettem fel, ez mind Pfizer volt.

2023. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
79%

#13! Te tudsz olvasni? Évekig jártam oltott és oltatlan emberek között, eleinte ugye csak oltatlanok között, semmi nem történt. Majd egyszer kerültem csupa oltott közé és azonnal covidos lettem. Mégis minél adják kevesebb eséllyel tovább, mint az oltatlanok? Az oké, hogy bemagoltad, mert ezt mondták a tévében, de hol a bizonyíték? Mert arra van, hogy nem igaz!

Barátnőm fiának a szalagavatóján csak oltottak lehettek. Utána a 75%-uk covidos lett! Mi következik ebből? Se nem terjesztették kevésbé, se nem kapták el kevésbé, mint az oltatlanok. Ennyit erről.

Nem kell minden mesét elhinni.

(Karikó állítólag nem arra kapta a Nobel-díjat.)

#11

2023. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
46%

#14


De, Karikó Katalin arra kapra a Nobel-díjat:


"Karikó Katalin és Drew Weissman kapták a 2023-as orvosi-élettani Nobel-díjat az mRNS-alapú oltási technológia kifejlesztéséért, amit sikerrel alkalmaztak a covidjárvány elleni küzdelemben."


[link]

2023. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
83%

#15! Szomorúan olvasom, azért inkább Citrom-díjat érdemeltek volna.

#14

2023. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
91%
Van még olyan fogyatékos aki beadatja ezt a hulladékot? Elsőt se kaptam nem még sokadikat mint más. De nem is voltam beteg az előző években egy kis torokgyulladást, náthát kivéve. Körülöttem meg a sok agyonoltott mind elpatkolt vagy nagyon beteg lett. Na erről ennyit!
2023. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
93%
3 pfizert kapott előző "szezonban" unokabátyám gyerekkori barátja és 42 évesen most temették el 2 hete. Szívinfarktust kapott minden előzmény nélkül. Véletlennek tudja be a sok agyhalott pedig ez nem véletlen. Nagy az isten állatkertje aki hitt ebben a kamujárványban!
2023. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 scamdemic ***** válasza:
80%

Nem Citrom-díjat, és főleg nem Nobel-díjat érdemeltek volna, hanem börtönt.

[link]

2023. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
23%

#16


Valószínűleg a szakértők jobban tudják, hogy kinek osztják ki a Nobel-díjat, mint azok, akik teljesen laikusként próbálnak állást foglalni.

Ilyenkor inkább azon kellene elgondolkodni, hogy az oltásellenes tábornak talán mégsincs igaza. A Nobel-díjat nem szokták csak úgy odaadni mindenkinek, még Stephen Hawking sem kapott olyat, pedig ő a modern korban a leghíresebb tudós volt.


Bár, a jelenség nem ismeretlen már a pszichológusok is leírták, hogy a laikus általában okosabbnak hiszi magát, mint a szakértők:


[link]

2023. nov. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!