Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen valami?

Herpesz ellen valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha tudtok vmi háztáji módszert írjátok meg légyszi! Jhéten valószínű mennem kell az új munkahelyemre, és találkozóm is van mással..És ma (persze mikor máskor:péntek 13... kijött és a felső ajkam bal oldala teljesen herpeszes lett) Tudtok vmi házi megoldást?Anya szerint jó ízűen ettem vmit és azért...Nem ittam senki után meg semmi nem történt...Jajj de utálom ezt...Vizes ecettel itatgatom,fertőtlenítésképp,de mit tehetnék még?Köszi aki segít!Gyógyszertárba nem akarok menni,most arra nincs anyagim,ha van más megoldás! L/23
2012. júl. 13. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Jégkockával hűtsd le többször a területet, a vírus a hideget nagyon nem szereti.
2012. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és még valami h hamarabb elmúljon??? :)
2012. júl. 13. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
A fogkrém is szárítja.
2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz szerezz be aloe lipset, ez egy foreveres ajakápoló, nekem lényegesen lerövidíti a gyógyulási időt. Folyamatos használat mellett, ha ki is bújik a herpesz, nekem csak egy kis icic pici pötty ami pár nap alatt leszárad. És ha tudsz szerezni, igyál ezüstionos vizet.

Valamint kenegesd grépfruitmagolajjal

2012. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zovirax krém gyorsítja jól az elmúlását, de ez gyógyszertárt igényel. Nálam a jég és a krém "nem is engedi, ha időben elkapom" hogy teljesen előjöjjön, és így a fájdalmas hólyagok fázisa is "kellemesebb".
2012. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek között is vannak jók!


Talán könnyebb beszerezni mint az előbb ajánlottam...

2012. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!:)Ha van még vmi írjatok ;)
2012. júl. 13. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél aloe verát és kend be azzal! nekem is kijött, 2 napja azzal kenem és már alig látszik :)
2012. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!