Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb.6 éves korom óta izzad a...

Kb.6 éves korom óta izzad a tenyerem, azt mondják pszichés oka van. Hogy tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, rettentően tenyérizzadós.Nem a randi előtt izgulós , vizsga előtt pánikolós hangulatról és tünetekről beszélek, hanem állandó jellegű problémáról.Nincs gond a pajzsmirigyemmel(csak mert annak is lehet fokozott izzadás a tünete).Nem tudok semmilyen konkrét angy tramuáról, ami ezt kiválthatta volna.De az igazat megvallva apám elég agresszív ember, verbális bántalmazó, nem fizikai(persze voltak pofonok, de alapvetően a szavai fájnak igazán).Ahogy így visszaemlékszem gyerekkoromra, nem villan be, hogy akkor is bántott volna, viszonylag jó kapcsolatra emlékszem vissza.De lehet , hogy ygerekfejjel másképp láttam a dolgokat, ezért mondom ezt.Ez a családi helyzet nem rendkívüli.tény, hogy nem normális, de sajnos rengeteg ehhez hasonló, sennél durvább emberek is vannak.Mégsem izzad minden ember tenyere megállás nélkül.Én lennék túlérzékeny?Vagy mélyebben kell keresnem a probléma gyökerét?Lhete , hogy történt vmi, amire nem tudok visszaemlékezni?
2009. jan. 13. 22:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jah,van sima gyógyszertári keverés, és Naturland márkájú, az utóbbit kérd, állítólag ez sokkal erősebb és hatásosabb, én is ezt használtam.Most tervezem egyébként újrakezdeni, mert megint csupa folt minden ruhám:(:( csak az a rohadt égő érzés ne lenne:S
2009. szept. 26. 07:39
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem is rettentoen izzad a kezem, hidegbe is, es a pasim azt mondta,olyan mintha egy vizes zacskot fogna mindig...:S en mentalisan vagyok beteg,szorongas..stb...21/L
2009. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is ez a problémám, de az a "kisregény" elgondolkodtatott
2013. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!