Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egyszer utálok mindenkit, szorongok, öngyilkos akarok lenni, máskor meg világmegváltó ötleteim vannak és a világ legkirályabb emberének érzem magam. Ezek akár hetekre lebontva, máskor meg akár egy órában többször is.

Vagy néha elég csak egy pár órát aludnom és nem vagyok fáradt máskor 10 óra alvás után is álmos vagyok, mi a f@sy ez?



2013. júl. 18. 22:37
 1/6 anonim válasza:
ha tizenéves vagy,ez kamaszkori baj is lehet.de ha felnott,akkor lehet hogy valami mentális problémád van egy régebbi dolog miatt,ami ezt váltja ki,de bármi más miatt.szerintem menj el egy pszichologushoz vagy ,aki konkrétat tud mondani,hogy mi lehet nálad a gond.:)
2013. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy! Ez ilyen hullámzó is lehet és fordulj dokihoz mert ez rosszabb lesz sajnos.
2013. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is depresszió, én is akartam már megölni a magyartanáromat, embereket mészárolni az utcán. Most egy éve boldog vagyok, szerelmes és kiegyensúlyozott. Ezért merem ide írni neked a gondolataimat. Ha fogyasztasz drogokat, azok fogyasztását rövid távon legalább néhány hónapig teljesen szüneteltesd, hosszú távon fokozott mértéktartást és önvizsgálatot javaslok! A tisztázatlan családi problémákkal ajánlom, hogy nézz szembe, a kimondatlan szavak mérgezik a lelket. Minden esetre talán az a legfontosabb, hogy szembenézz a jó dolgokkal és a hibákkal, magadban és a külvilágban egyaránt. Lásd a jót, a rosszat és fogadd el a világot; amin nem tudsz változtatni, azt úgy kéne szeretned, ahogyan van. Ha nem vagy biztos a dolgodban, keress meg egy pszichiátert! Az életed felől csak te döntesz, itt az erősebb marad fenn. Egyszer úgyis meg fogsz halni, akkor minden elvész belőled, csak az nem, amit itt tettél, amit itt hagytál. Addig meg miért ne légy nyugodt, magabiztos, éber, tisztán érző és tudatos? Kívánom neked, hogy legyenek melletted olyanok, akik szeretnek, akikre hallgatsz és felnyitják a szemed. Több hatalmad van ám önmagad felett, mint azt gondolod!
2013. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok és nem élek drogokkal!
2013. júl. 19. 15:27
 6/6 anonim válasza:

Nem lehet, hogy bipoláris zavar?


[link]

2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!