Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondoltatok már öngyilkosságra...

Gondoltatok már öngyilkosságra? Én minden nap.

Figyelt kérdés
14/L
2014. szept. 6. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most egy pár évi, amíg 25 nem leszel, ezt hagyd ki a gondolataidból. Sajnos a hormonális változások nem hagyják érintetlenül a pszichét, ennek tulajdonítható pl. a szülés utáni depresszió is. Úgyhogy most ez normálisnak" tekinthető ilyen értelemben, de azért vedd figyelembe, hogy az életet azt élni kell és a halálhoz vezető öngyilkosság tévút. Foglald el magad értelmes célokkal, feladatokkal és napi teendőkkel.
2014. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen.de rájöttem hogy hülyeség lenne :) 16/L
2014. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

14 évesen szinte normális, hormonális változás, szembenállsz a világgal.

Aztán kinövöd.

2014. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is, de ütközött az elveimmel, ezért felejtős lett.
2014. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyszerűen kinőttem.
2014. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amióta saját szememmel láttam valakit meghalni, azóta nem, sőt igencsak tisztelem az életet.
2014. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában mindig gondolok, mert életem szerelme akitől van 3 kis lányom akik velem vannak. Prosti lett és miatta el veszítettem a házamat és sok adósságom is lett. Ezeket ki bírnám ha nem számolna be a volt párom hogy kikel és hogyan és milyen jó volt velük. Gondolkoztam az ér felvágáson.
2014. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyre többször gondolok rá, aztán néha jobb lesz, néha csak rosszabb, de egyelőre még folyik bennem a háború az elveim és ez között.

18L

2014. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is akkor kezdtem a "gondolkodást", amikor te, de tíz év alatt se nőttem ki. Sőt...
2014. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem a sok depressziós, öngyilkosjelölt most megveregeti a saját vállát, amiért a saját lelki bajával akar erőt adni a kislánynak. Szerintem az volna inkább etikus, ha megpróbálnánk kissé lebeszélni még a gondolatáról is.

Kérdező, bizonyára oka van annak, hogy ilyenek járnak a fejedben, de jusson eszedbe, hogy mennyi minden jóból kimaradsz, ha megteszed, vagy csak megpróbálod.

2014. szept. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!