Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznal valaki intimtolcsert...

Hasznal valaki intimtolcsert tampon/betet helyett?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 3. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Érdemes rákeresni az eredeti, amerikai oldalra is, ott még részletesebben írnak róla. Nem akarok senkit minősíteni, de nem véletlen, hogy csak a tengerentúlon terjedt el, pont mint az állva pisilős tölcsér :). Ha felrakni csak összenyomva lehet, nyilván kivenni is így kell. Belegondolni is félek, hogy mi történik, amikor a vérrel telt tölcsért összenyomom? No meg egy tampon cseréhez egy ujjamat dugom be, ehhez miminim 2 kell... És hova folyik belőlem a cucc, amig a tölcsért mosogatom? 1000 és 1 megválaszolatlan kérdés...

És el tudjátok képzelni ezt az egész cirkuszt mondjuk egy bevásárló központban vagy áruházban, esetleg autópálya melleti nyilvános wc-ben: bemegyek, kezet mosok, bejutok egy fülkébe. Minimum két ujjal magamban turkálva kivadászom a teli tölcsért, remélve, hogy nem öntöm az egészet a bugyimba. A vér nagyját a wc-be borítom, majd véres kezemben egy nem kevésbé véres edénykével, csepegő alsótesttel, félig letolt gatyával kitipegek a wc-fülkéből, kb.5-10 (autópályán 20-25)keresztbetett lábú hölgy szúrós, sürgető pillantásának kereszttüzében, enyhén pingvinre hajazó léptekkel eloldalgok a csapig (többnyire az előtérben van), majd ott tisztára mosom a pitlit és a kezemet, majd ugyanígy vissza a fülkébe, ott előbb feldugom a tölcsért, majd a lehetőségeimhez mérten letakarítom az addigra vérben úszó altestemet (ha szerencsém van, a séta és mosogatás közben nem úszott el a ruhám is), felöltözöm, majd kínos mosollyal a képemen végre kijövök a fülkéből, persze megint véres kézzel, amit újra lemosok, majd teljesen megszégyenülve távozok végre. :=)

Hát ami engem illet, én maradok a tampon + betét verziónál, ezt valóban diszkréten, pikpakkk kicserélem 1 perc alatt.

2009. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Gusztustalan és szerintem sem higénikus.
2009. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

09:34

allati jo valaszod volt, nem birok leallni a rohogessel

2009. nov. 19. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is gusztustalan, én is inkább spamelek mint a kérdés írója: [link] :)
2011. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"...én is inkább spamelek mint a kérdés írója" - Ez mit jelent?

En sem hasznalom, csak kivancsi voltam van-e egyalatalan valaki, aki kiprobalta. Szerintem is elegge furi talalmany.

2011. aug. 19. 11:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Haho! En 3 eve 22 evesen vettem, azota rendszeresen hasznalom es nekem bevalt. Szerintem nem gusztustalanabb mint a tampon hasznalata volt. Bar mondjuk en azt sem tartottam annak. Szerintem ezt nekem talaltak ki, mert munkahelyemen a wcben van a csap, itthon is van wcben csap. multkor elutaztunk es autopalya melletti wcben csereltem... nem volt gond, vittem egy uvegben vizet. A ver nem omlik ki a tolcserbol, amikor kiveszed. 3 ev alatt 1szer sem volt fertozesem. Nem hiszem, hogy szerencse kerdese, mert korabban sokszor volt. Vettem hozza fertotlenito tablettat, meg ki is lehet fozni, ha valaki nem akar ennyit sem kolteni. Aki idegenkedik attol hogy a huvelyebe nyuljon, annak nem javaslom, mert elofordul (nem gyakran), hogy azt is kell. Nekem tetszik, bevalt... mostmar van olyan is, hogy visszaadjak a penzed ha nem vagy megelegedve...
2012. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!