Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mi történik?

Ez normális? Mi történik?

Figyelt kérdés
Ez már a 4. nap, hogy "megvan" ha lehet ezt így mondani, mert hát őszintén megmondom, nem tudom ez mit jelentsen: kedden (2015.01.13.) jött meg először, vagyis csak úgy hogy barnázás, aztán szerdán is ez volt, de még aznap este kezdett normális piros színe lenni. Aztán másnap (csütörtök) még mindig normális színe volt, de délután fele meg már megint barna olt. Ez alvadt vér ? és ha igen, akkor miért? :S Ma péntek van, és most is, néha ilyen, néha olyan....nem tudom mi történik. 1 hete voltam együtt a párommal, és védekezés nélkül is szertekezdtünk, majd gumit is húzott, egyszer sem élvezett belém, mindig kiveszi. Lehetséges, hogy az előváladék belém került? Van esélye annak, hogy terhes vagyok és ezért van ez a barnázás, majd kis ideig normális színű, ám kevés mensi ?:/ már 4 napja tart és nem hiszem, hogy az 5. elállna. Úgy tudom, hogy ha 3 napig tart a mensi, akkor ott gond van. De az én esetemben...passz. Tudnátok segíteni ? :(

2015. jan. 16. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gond, ha 3 napig tart?


Ha nem védekeztetek, akkor bármi lehet!!!

2015. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha 3 napig tart csak a mensi, akkor a mögött a terhesség állhat. Én így tudom. :/
2015. jan. 16. 22:46
 3/14 A kérdező kommentje:
tesztet is csináltam reggel, negatív lett. Nem tudom, most vagy a "mensi" zavarja, és amiatt nem mutatja ki a pozitívat, vagy valóban nem vagyok terhes
2015. jan. 16. 22:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, majd utána csinálsz megint tesztet.
2015. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oké :/
2015. jan. 16. 23:07
 6/14 anonim ***** válasza:

A menstruáció mellett is kimutatja a teszt, ha terhes vagy. De amúgy nem értem miért jelentene a 3 napos vérzés terhességet...terhesség esetén normális esetben teljesen elmarad a vérzés. Az a ritkább, ha valaki kicsit vérezget.

Ha meg nem akarsz gyereket, igazán védekezhetnél normálisan, és akkor nem kellene aggódnod...

2015. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én a 4. Hónapban tudtam meg hogy terhes vagyok mivel rendesen megjött napra pontosan és még a hasam se nagyon nőtt. Az orvos azt mondta azért nem nőtt a hasam meg azért jött meg mert a baba érezte hogy nem akarjuk. Úgyhogy visszatérve a kérdésre akár terhes is lehetsz attól hogy nem élvezett beléd. Minden esetre ha a teszt negatívat fog mutatni ha mégegyszer csinálsz attól menj el orvoshoz a biztonság kedvéért. Na meg persze ha most minden oké lesz legközelebb védekezzetek az elejétől. Nagyon vigyázzatok ezzel nem gyerekjáték! Ha szabad kérdeznem hány éves vagy?
2015. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Rendben, persze. Óvatosabbak leszünk. Ami írtál ez kicsit ijesztő a számomra, hogy 4 hónaposan tudtad meg :S az 1. teszt negatív volt, de holnap tesztelek újra. De ha az is negatív? akkor is megvan rá az esély, hogy terhes lehetek?

A mensim péntek óta még szintén ugyan az...ez már a 6. nap, de úgy látszik, itt a vége.

Am 19 vagyok.

2015. jan. 18. 20:15
 9/14 anonim válasza:
Hát igwn elhiheted nekem sem a legjobb volt mikor kiderült. De imádom a kislányom :) egyébként a tesztek sem mindig jók ha megint negatív akkor megnyugodhatsz, viszont ha valami olyat tapasztalsz ami eddig nem volt azonnal menj orvoshoz!!
2015. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben ! Koszonom a hasznos valaszokat :)

Ahm csak meg egy kerdes. Az X-epil (2 tesztcsikos) terhessrgi teszt, szerintetek megbizhato ? Vagy melyik a legjobb a korai terhesseg kimutatasar ?:)

2015. jan. 18. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!