Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mi történik?

Ez normális? Mi történik?

Figyelt kérdés
Ez már a 4. nap, hogy "megvan" ha lehet ezt így mondani, mert hát őszintén megmondom, nem tudom ez mit jelentsen: kedden (2015.01.13.) jött meg először, vagyis csak úgy hogy barnázás, aztán szerdán is ez volt, de még aznap este kezdett normális piros színe lenni. Aztán másnap (csütörtök) még mindig normális színe volt, de délután fele meg már megint barna olt. Ez alvadt vér ? és ha igen, akkor miért? :S Ma péntek van, és most is, néha ilyen, néha olyan....nem tudom mi történik. 1 hete voltam együtt a párommal, és védekezés nélkül is szertekezdtünk, majd gumit is húzott, egyszer sem élvezett belém, mindig kiveszi. Lehetséges, hogy az előváladék belém került? Van esélye annak, hogy terhes vagyok és ezért van ez a barnázás, majd kis ideig normális színű, ám kevés mensi ?:/ már 4 napja tart és nem hiszem, hogy az 5. elállna. Úgy tudom, hogy ha 3 napig tart a mensi, akkor ott gond van. De az én esetemben...passz. Tudnátok segíteni ? :(

2015. jan. 16. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem, negatív lett :) bár nem tudom..még mindig barnázom :S ez már a 7. nap...
2015. jan. 19. 15:39
 12/14 anonim válasza:
Az egy aránylag jó terhességi teszt :) de menj el orvoshoz a héten! :)
2015. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
huh, hát rendben, de nem tudom hogy megy az :S
2015. jan. 19. 19:38
 14/14 A kérdező kommentje:
A mensi szerusegem mar elmult, es mar alig barnazom. Viszont a mehszajam az lent van, kicsi es kemeny :S multkor teszteltem, mind2 negativ lett. Erti ezt valaki ? :S
2015. jan. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!