Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/216 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, azt mondta, ha a szüleim nem támogatják az abortuszt akkor nemtud mit tenni, mert ő nem adhatja a kezükbe a tollat. De ha pl önveszélyes lennék és lenne róla papírom pszihodokitól, akkor javasolhatná, hogy a szülők nélkül legyen megcsinálva.

Addig szeretném ezt megoldani, amíg nemlátszódik rajtam, de így is néha már émelygek meg olyan mintha feszülne a mellem és ez már a baba miatt van :(

2015. márc. 14. 15:45
 122/216 A kérdező kommentje:
A barátom anyuja is kivan akadva a barátomra, mert hogy nem vigyázott rám.
2015. márc. 14. 15:51
 123/216 anonim ***** válasza:
75%

a barátoddal ne foglalkozz, neki ebbe nincs beleszólása, ha csak téged okol és nem támogat

szerintem járható út, hogy megszülöd és örökbe adod

ha elveteted, lehet évek múlva fogod nagyon bánni ezt


ha attól (is) félsz, hogy mit szólnak hozzá mások...szerintem ez úgyse nagyon tud titok maradni, lesz valaki aki kikotyogja


ez annak a tipikus esete, hogy viseld a következményeket (és a barátod is!!!)

a szexben ketten voltatok


lehet nem leszek szimpatikus, de szerintem igaza van a szüleidnek abban, hogy ha a szexhez felnőtt voltál, legyél a terhességben is - az abortusz elutasítása lehet miattad is (következmények ott is, a lelkileg akár később is)


szerintem ne ilyen önkárokozásban gondolkodj, inkább add örökbe

2015. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/216 A kérdező kommentje:

Sulitól is félek, hogy mit gondolnak majd rólam. Már beletörődtem, hogy szülnöm kell :(

Tényleg hány hetes korba kezdd el látszódni?

2015. márc. 15. 08:18
 125/216 anonim válasza:
100%

Olvasva a helyzetet,nagyon szomoru a szuleid hozzaallasa.

AZ igaz hogy felelotlenek voltatok,Na de hogy rakenyszeritsenek valamire amit nem akarsz.szamomra erthetetlen.

Egyebkent en is megszakitassal "vedekeztem",itt alszik mellettem epp a kilenc honapos kisfiam.en is azt hittem nem lesz Baj mert miert Pont en.kicsi AZ esely a babara es tessek.osszejott.mikor megtudtam en is emesztettem magam,de aztan elfogadtam a dolgot.en nem akartam abortuszt elvi okokbol es orokbe se tudtam volna adni.szoval maradt a C terv,babazok.miutan kezdett noni a pocakom es kezdett mozogni a baba egyre erosebb volt a kotelek koztunk,miota megszuletett O a mindenem.a kulonbseg igaz annyi en 23 evesen szultem,de ugyanilyen hadilabon allo kapcsolatba.

Sajnos semmi biztatot nem tudok irni,gondoltam megosztom a tortenetem veled.sajnalom hogy a szuleid nem tamogatjak a dontesed,pedig a Te testedrol,eletedrol van szo,en ezt nem is ertem...

2015. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/216 A kérdező kommentje:

Már kezdek megbarátkozni a ténnyel, hogy van bennem valaki.

Anyuval szoktam erről beszélgetni és mondja mindig, hogy sajnálja, hogyy ez történt, de a következméyeket vállalnom kell.

Remélem én is megkedvelem őt időközben, mert anyu szerint ő már kedvel és jól érzi magát bent.

2015. márc. 18. 08:26
 127/216 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz is egy következmény lenne, erről nem beszéltetek?
2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/216 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező!


Van lehetőség ilyen esetben is az abortuszra, ha a szüleid nem is támogatják a tervedet!

Az ő aláírásuk nélkül is van rá mód.


Fordulj a gyámhatósághoz!

Ilyenkor, ha a kiskorú kismama és a szülei nem értenek egyet, ők is jogosultak dönteni!

Itt megtalálod, hogy helyileg hova kell fordulnod:

[link]

2015. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/216 anonim válasza:
100%

Szia!


Hú, kérdező, nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nem tartok hegyibeszédet, nem is az én dolgom, meg kaptál már eleget. Feltételezem tanultál a dologból.

A barátod hozzáállása és ostobasága viszont olyan szinten felidegesített, hogy nem tudom elmondani. Igen, mindketten hibásak és tudatlanok voltatok (bár egy 19 évesnek lehetett volna több esze), de az mélységesen felháborító, hogy ilyen gyerekes és buta módon próbál mindent rád hárítani. Elképesztő miket össze nem hordott, eszem megáll. Elcseszted a tesztet (??) meg bevonzottad a terhességet.... biosz órákat átugrotta? Mindegy, nagyon remélem, hogy összeszedi és megembereli magát mielőbb, hogy tisztességesen melléd tudjon állni a következőkben.

Az viszont pozitívum, hogy az első sokk után anyukád melletted áll és támogat, látod, nem zavartak el otthonról. Megértem, hogy még új a helyzet és kétségek közt vagy, de 9 hónap alatt sok minden változhat még benned is. Ha úgy döntesz, hogy megtartod a babát és nem adod örökbe (szüleid mit gondolnak erről az opcióról?), akkor nem mondom azt, hogy könnyű lesz az életed, mert nehéz lesz, nem lesz egyszerű, de nem is lehetetlen. Főleg, ha szüleid és drága "párod" is támogatnak majd. Idővel az iskolát is be tudod majd fejezni, akár egyetemet is.

Nem mondom, hogy ez a helyzet ideális, de ha már így alakult, meg kell próbálni a legjobbat kihozni belőle. Ehhez sok szerencsét és kitartást kívánok!


24/N

2015. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/216 A kérdező kommentje:

Anyu azt mondta, hogy azt sem ellenezné, ha megtartanám. Holnap megyek megint dokihoz, mert már párszor rosszul voltam.

Az egyébként normális ilyenkor, hogy egy kicsit puffadtnak érzem magam?

2015. márc. 21. 08:04
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!