Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/216 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beengedik.
2015. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/216 A kérdező kommentje:
Engem hibáztat, amiért ez történt, mert szerinte fejben dől el minden és, azért lettem terhes, mert bevonzottam a félelmemmel.
2015. márc. 9. 09:34
 83/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Már bocsi, de a barátod hülye.... Azért vagy terhes, mert a barátod koton nélküli farkából a sperma megtermékenyítette a petesejted... Igen is menjen be veled a dokihoz és a doki magyarázza el neki, h mekkora egy idióta....
2015. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/216 A kérdező kommentje:
Már kiakasztott ez engem, csak azt hajtogatja, hogy nyugodjak meg, mert,úgyis eltudom intézni amilyen ügyes vagyok és hogy ne hisztizzek, mert azzal csak a feszültséget csinálom.
2015. márc. 9. 09:46
 85/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki a francba...
2015. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/216 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lettél terhes, hanem mert a barátod felelőtlen és nem szeret téged. Nem az ő teste, így kb le*szarja. Szerintem is szakíts vele! A szüleiddel pedig beszélj, nyilván nem véletlenül nem csípik a barátodat... mikor mész az orvoshoz?
2015. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/216 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, barátom nem kísért el, mert szerinte égő lett volna. Hüvelyi ultrahangot csinált és megvizsgált belülről és azt mondta, hogy terhes vagyok és méhen belüli.

De az orvos is tiszta bunkó volt, meg mondta, hogy ne ott legyek szégyellős, hanem akkor kellett volna amikor a barátommal voltam. Meg az asszisztensével amikor beszélt, akkor állandóan kismamázott engem. Az abortuszhoz meg kell szülő is, mert 18 év alatti vagyok, csak nem tudom, hogy hogyan mondjam el anyunak, meg most félek nagyon.

2015. márc. 9. 12:18
 88/216 A kérdező kommentje:
Petezsákot látott az orvos
2015. márc. 9. 12:21
 89/216 anonim ***** válasza:
100%

" Voltam dokinál, barátom nem kísért el, mert szerinte égő lett volna." - az bezzeg nem égő, h felelőtlen volt.


" De az orvos is tiszta bunkó volt, meg mondta, hogy ne ott legyek szégyellős, hanem akkor kellett volna amikor a barátommal voltam. Meg az asszisztensével amikor beszélt, akkor állandóan kismamázott engem." - Sajnálom h ilyen élményed volt az orvossal. Van pár amelyik így viselkedik.


" Az abortuszhoz meg kell szülő is, mert 18 év alatti vagyok, csak nem tudom, hogy hogyan mondjam el anyunak, meg most félek nagyon." - Ültesd le, mondd el, h egy nagyon fontos és komoly dologról van szó. Mondd meg neki, h nagyon nagy hülyeséget csináltál, és hogy most félsz. Ha elmondod h terhes vagy, valószínűleg kiakad majd. A barátoddal a helyedben fizettetném az abortusz felét. Majd írd meg, mit szóltak hozzá. Sajnálom :(

2015. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/216 A kérdező kommentje:
Meg el kell menjek védőnőhöz, majd beszélgetésekre, hogy tényleg az abortuszt szeretném-e.
2015. márc. 9. 13:10
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!